Atabey Bandırmaspor'da kalacak mı?

6 Mayıs 2017 21:32- Son Güncelleme - 6 Mayıs 2017 21:32
Google news abonelik
 
AJANSSPOR - Bandırmaspor'un genç golcüsü Atabey Çiçek, yazarlarımızdan Ekrem Konur'un sorularını yanıtladı 
 
Ligin bitmesine birkaç hafta kala küme düşme hattında bulunuyorsunuz. Kalan haftalarda Sivasspor, Mersin İdman Yurdu ve Samsunspor'la oynayacaksınız .Ligde kalmak için takım olarak neler yapıyorsunuz? Ligde kalacağınıza inanıyor musunuz?
 
Önümüzde zorlu maçlar var. Ligde kalmak için bu maçlarda puan kaybetme lüksümüz yok. Takım olarak bunun farkındayız ve bunun için konsantrasyonumuz en ust seviyede, tüm maçlara iyi derece hazırlanıyoruz. Diğer takımların ne yaptıgına bakıyoruz. Çünkü biz bu maçları kazanacağımız zaman ligde kalacağımıza inanıyoruz.
 
Sezon başından itibaren İsmail Ertekin, Feyyaz Uçar, Yusuf Şimşek ve Mustafa Uğur ile çalıştınız. Bu kadar teknik direktör değişikliğinin yapılması takım olarak sizi performans olarak olumlu/olumsuz etkiledi mi?
 
Açıkçası ben olumsuz yönde performansımızı etkiledigini düşünüyorum. Çünkü her hocanın kendine uygun oyun anlayışı var. Bizim de sürekli o hocaların oyun anlayışını benimseyip ayak uydurmamız kolay olmuyor. Zaman gerekiyor ve sürekli oturmuş bir düzenin bozulması takımı dengesizleştiriyor.
 
Bandırmaspor formasıyla bu sezon ligde 10 gol atarak birçok takımın gözdesi haline geldin. Yeni sezonda Bandırmaspor'da devam edecek misin?
 
Öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim. Bir sene daha sözleşmem var. Bandırmaspor formasıyla iyi sezon geçiriyorum.Ancak neler olacağını bilemeyiz. Şu an için bir şey söylemek için daha erken olduğunu düşünüyorum.
 
Yeni Malatyaspor maçıyla alakalı neler söylemek istersin?
 
Yeni Malatyaspor maçına gelirsek; önceki hafta,Adanademirspor'u güzel bir oyunla ve net bir şekilde yenmenin özgüveniyle çıktık. Zaten kaybetme lüksü olmayan bir takımız. Onların lider olmaları bizim için bir etken değildi. Kendi oyun sistemimizi sahaya iyi yansıttığımız zaman yenemeyeceğimiz takım olmadığını herkese gösterdik"