Aycan'dan Survivor ve futbol itirafı: "Patladım..."

Son dakika futbol haberleri... 2020 Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında tanınan ve isminden söz ettiren Aycan Yanaç, ALG Spor takımına transfer oluşunun ardından Survivor ve futbol ile ilgili itiraflarda bulundu. İşte detaylar...
6 Eylül 2020 11:08- Son Güncelleme - 6 Eylül 2020 11:21
Google news abonelik

Survivor'da yarıştıktan sonra Gaziantep ALG Spor'a transfer olan Aycan Yanaç, itiraflarda bulundu.

Survivor'ın popüler yarışmacılarından Aycan Yanaç, yarışma bittikten sonra Gaziantep ALG Spor takımına transfer olmuştu.

Gaziantep ALG Spor ile tekrar futbola dönen Aycan, futbola dönüş hikayesi ve Survivor hakkında açıklamalarda bulundu.

"Her şey Survivor ile başladı"

Gaziantep Güneş gazetesine röportaj veren Aycan Yanaç, dikkat çeken sözler kullandı. İşte futbola dönen Aycan'ın açıklamaları...

"Survivor’da futbolla başladı her şey. Orada futbol oyunu oynadıktan sonra daha da duyuldum. Yani öyle duydum elendikten sonra, orada patladım diye. Ondan sonra Ali başkan beni görmüş, ben çıktıktan sonra mesajı geldi davet edildim buraya. Konuşmaya geldim. Her şey apar topar oldu."

"Geri dönmek istedim"

"Ben de tabii ki futbola geri dönmek istediğim için direkt onayladım. Geldim, görüştük ve imzaladım. Şu an buradayım."

"Çok heyecanlıyım"

"Gerçekten çok heyecanlıyım. İlk antrenmanıma çıktım. Hazırlıklar başladı. Yavaş yavaş koşularla başlıyorum. Umarım hem benim hem ALG Spor için hayırlısı olur. Umarım iyi yerlere geliriz kendi adıma."

"Gözlerim yaşardı..."

"Taraftarlarımızın burada olmasından çok mutluyum. İsmimi duydukça gururlanıyorum. İlk koşuşumda ismimi duyduğumda gözlerim bile yaşardı. Gerçekten insanın yaşaması lazım bunu."

"Çok teşekkür ediyorum"

Onlara binlerce kez teşekkür ediyorum. Kendi fanlarıma da arkamda durduğunuz için teşekkür ediyorum. Umarım beni ve ALG’yi sonsuza kadar desteklersiniz.

"Kilo sorunu yaşayabilirim"

"Baklava tattım ama benim hani katmer ve baklava ile aram yok. Tatlı çok sevmiyorum. Tatlılarla aram pek yok çikolata hariç. Baklavayı yedim ve çok sevdim, hatta bayıldım tadına. Olabildiğince uzak durmaya çalışacağım yoksa kilo sorunu yaşayabilirim."

ALG Spor Başkanı Ali Gözcü ise yeni transfer Aycan'ın hem kendileri hem de kadın futbolu için büyük bir şans olduğunu söyledi. Ali Gözcü, Aycan için şu ifadeleri kullandı;

"Aycan büyük bir şans"

"Biliyorsunuz kadın futbolu son zamanlarda bir gelişim içerisinde. Aycan kadın futbolu için büyük bir şans. Aycan’ın çok iyi performans göstereceğine inanıyorum."

"Birçok taraftar geldi"

"Belirli bir antrenmandan sonra Aycan’ın gerçek futbolunu ortaya koyacağına inanıyorum. Görüyorsunuz antrenmana birçok taraftar gelmiş." (Hürriyet)