Bandırma'dan "sözde hakem" çıkışı!

Bugün oynanan Bandırmaspor - Keçiörengücü maçı sonrası taraflar durulmuyor. Bandırmaspor yönetiminden maçın hakemiyle ilgili flaş açıklama geldi.
23 Şubat 2021 19:36- Son Güncelleme - 23 Şubat 2021 19:38
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

TFF 1. Ligi’nde Bandırmaspor, sahasında Keçiörengücü‘nü konuk etti. Maçın ilk dakikalarından itibaren Bandırma teknik ekibine ceza yağdı. İlk başta Bandırma teknik direktörü Erkan Sözeri sarı kartla cezalandırıldı. Hemen akabinde takımın sportif direktörü İsa Akman kulübeden ihraç edildi. Maçın 24. dakikasında bu kez Bandırmaspor orta sahası İsa Çakmak direkt olarak kırmızı kartla oyundan atıldı. 

Bandırmaspor’un ev sahipliğini yaptığı maçta puanlar paylaşılırken; kulüp yönetiminden maçın hakemiyle ilgili çok konuşulacak bir açıklama geldi.

“Sözde” hakem vurgusu

Royal Hastanesi Bandırmaspor’un sosyal medya aracılığıyla paylaştığı o açıklama şu şekilde:

“Bugün oynadığımız Keçiörengücü maçının “sözde” hakemi Caner Ak’ın soy ismi gibi karşılaşmayı “Ak” olarak tamamlamasını dilerdik. Ancak maalesef, ilgili şahıs bugün Türk futbolunda “KARA” bir lekeye imza atmıştır. Değerli TFF ve MHK’ya soracağımız soru ise; Maçın hakemi olarak atadığınız kişinin Adana Bölgesi’nden olması, haftaya Adana’da önemli bir maçımız olması rastlantı mıdır!!! Haksız yere verilen kırmızı kart, 71 dakikada 10 kişi bırakılan Bandırmaspor, rakibe verilmeyen tartışmasız kırmızı kart, sportif direktörümüze kırmızı kart, teknik direktörümüze sarı kart… Ama olmadı, yine yapamadınız. Siz vurmaya çalıştıkça biz koca bir yürek oluyoruz ve büyüdükçe büyüyoruz.”

“Derhal düdüğünü as”

“Maçın hakemi Caner Ak’ın maç esnasında futbolcularımıza hitap şekli gibi biz de söylemek isteriz: Ağabeyciğim, dedeciğim sen derhal düdüğünü as ve başka meslek yapma, diğer mesleklere de ihanet olur!

“Lobici düdükler…”

Bandırmaspor olarak hiçbir yere ve kimseye biat etmeden, lobilerde köşe kapmadan şanlı ve şerefli mücadelemizi sürdüreceğiz.

Caner KARA gibi lobici lobici düdükler, düdüklerini asana kadar biz dimdik ayakta olacağız. Bandırmaspor büyüktür. İtaat lügatında bulunmaz.”

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!