AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Barış Murat Yağcı kimdir? Survivor Barış kaç yaşında, evli mi?

İlk Yayınlanma : 28 Mar 2020 - 18:56 / Son Güncelleme : 28 Mar 2020 - 18:56

Barış Murat Yağcı kimdir aramaları sürüyor. Survivor'da Mert ile kavgası ardından Gönüllüle takımına geçen Barış Murat Yağcı aramalarda trendlere yerleşti. PEki Barış Murat Yağcı kimdir, Survivor Barış kaç yaşında, Survivor Barış evli mi? İşte detaylar

Survivor'ı başarılı isimlerinden Barış Murat Yağcı kimdir aramaları başladı. Mert ile kavgası ardından gönüllüler takımından bir Meryem'in adadan ayrılacağı duyuruldu. Barış da gönüllü olarak gönüllüler takımına geçmek istediğini söyledi. Ardından herkes Survivor Barış kaç yaşında, evli mi aramalarında bulundu. İşte Survivor Barış hakkında merak edilenler

SURVİVOR BARIŞ KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.

SURVİVOR BARIŞ HANGİ TAKIMDA YARIŞIYOR?

Survivor 2020 sezonuna yeni yarışmacılar katılmaya devam ediyordu fakat son zamanlarda dünya genelinde yaşanan corona virüs nedeniyle ülkeler arası geçişlerin kısıtlanmasından dolayı Survivor'a yeni bir yarışmacı getirilemedi. Acun Ilıcalı ise Ünlüler takımından bir kişinin, Gönüllüler takımına dahil olmasını uygun gördü. Bu isim de Barış Murat Yağcı oldu.