Başkan Kafaoğlu'dan Bandırmaspor'a forma

18 Ocak 2018 18:12- Son Güncelleme - 18 Ocak 2018 18:12
Google news abonelik

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Bandırmaspor taraftarlarına hediye edilmek üzere kulübe iki bin forma verdi.

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Bandırmaspor’a ikinci yarının ilk maçı öncesinde Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, taraftarlara dağıtılmak üzere kulübe iki bin forma hediye etti. Pazar günü Silivrispor ile puan mücadelesi yapacak olan Bandırmaspor’da bilet alarak maça gelecek olan her taraftara Başkan Kafaoğlu’nun hediye ettiği formalar dağıtılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun bu jesti bordo-beyazlı taraftarlar tarafından sevinçle karşılandı. Bandırmaspor Kulübü'nün konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada, “Silivrispor maçı için yapılan forma hediyesi kampanyası Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu’nun kulübümüze hediye ettiği formalar ile yapılmakta olup, Sayın Zekai Kafaoğlu’na Bandırmaspor Kulübü olarak katkılarından dolayı teşekkür ederiz” denildi. 

Geçtiğimiz günlerde Balıkesirspor - Giresunspor karşılaşmasını izlemek üzere maça gelen kırmızı-beyazlı taraftarlara, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, 5 bin forma hediye etmişti.