AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Beşiktaş'ın eski idarecisi Hasan Bozkurter'den şampiyonluk sözleri: "Tezgahı bozacağız"

İlk Yayınlanma : 12 May 2021 - 19:51 / Son Güncelleme : 12 May 2021 - 19:57

Beşiktaş'ın eski idarecilerinden ve camianın önemli isimlerinden Hasan Bozkurter, takımın Süper Lig'de cumartesi günü şampiyonluğunu ilan edeceğini ifade etti

Beşiktaş'ın eski idarecisi Hasan Bozkurter'den şampiyonluk sözleri: "Tezgahı bozacağız"

AJANSSPOR - HABER

Beşiktaş'ın eski idarecilerinden ve camianın önemli isimlerinden Hasan Bozkurter, siyah-beyazlı takımın, cumartesi akşamı şampiyonluğa ulaşacağını ifade etti. Bozkurter "Kimse heyecanlanmasın Beşiktaş bu sezon şampiyon olacaktır. Kimse merak etmesin, Cumartesi İzmir semalarında Kara Kartal uçacak" dedi.

Sergen Yalçın demoralize olmamalı

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Bozkurter, "Sergen Yalçın, teknik direktörlüğünün en önemli günlerinden geçiyor. Demoralize olmaması gerekiyor. Sergen hoca üzülmesin, ortada tezgah varsa, biz bu tezgahı bozacağız. Kesinlikle inanıyorum, Göztepe maçını kazanacağız. Yıllar önceki Ankaragücü maçını unutmuyoruz. Kimse merak etmesin, bizi kazanacağız, biz şampiyon olacağız" şeklinde konuştu.

"Tezgahı bozacağız"

Şampiyonluk için siyah beyazlı taraftarların hazır olması gerektiğini dile getiren Hasan Bozkurter, "Burası Türkiye, tezgahı kuranların kim olduğunu görürsünüz tarihe baktığınızda. Biz şerefli ikincilik diyoruz; ama Beşiktaş camiası artık bunlara müsaade etmez. İki kere de yeniliriz; ama inancımızı kaybetmedik. Bir takımın oyuncusu ağlıyorsa, sonrasında tribünler çağırıyorsa o takım şampiyon olur. Herkes bayrakları hazırlasın. İzmir'den şampiyonluğu alıp, geleceğiz" dedi.