AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm FRAGMANI - TRT 1 Bir Zamanlar Çukurova

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 19:30 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 19:34

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm fragmanı, yeni bölüm özeti ve dizinin oyuncularını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm FRAGMANI - TRT 1 Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni bölümü biter bitmez, dizinin takipçileri internette 4. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diziye dair en çok merak edilen konu başlıklarından birisi de bu.

Ahmet Kural, Pelin Karahan ve Serkan Çayoğlu gibi popüler isimlerin yer aldığı dizide, 4. bölüme dair aramalar yapılıyor. İlk bölümde, Kemal Dereli evini ve yurdunu bırakıp terk etmek zorunda kalmıştı. Rauf Denktaş ise anavatana yardım çağrısında bulunmuştu. İşte, 4. bölüm fragmanına dair detaylar.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

TRT 1'in yeni yapımı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle; yayın tarihinden iki veya üç gün sonra olacak şekilde paylaşılmaktadır. Bazı durumlarda bölümden hemen sonra yayınlanabilme ihtimali de olabilir. 

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm özeti

Kızı ve karısının öldürüldüğünü düşünen Kemal’in şimdi tek amacı vardır, durumu iyice ağırlaşan babasını ve gittikçe eksilen göç kafilesini, Ankaralı’nın kurduğu çadır kente sağ salim götürebilmek. Kemal, onları kontrol noktasından geçirebilmek için kendini feda etmeye karar verir.

Ama bunun farkına varan biri vardır. Ankaralı ise Lefkoşa’da biriken yaralıların ve Binbaşı Nihat’ın ailesinin naaşlarının Türkiye’ye sevk edilebilmesi için bir intihar görevine girer; adadaki İngiliz yüksek komiserliğini tek başına basacak, Türkiye’nin yardım uçağının yaralıları alıp kalkması konusunda onlara dair elindeki büyük kozu kullanacaktır. Bu kozun kaynağı Sovyetler Birliği’dir.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda zulüm altında eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yandan kafileye sahip çıkmalı diğer yandan kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır.

Sampson’un özellikle İnci’yi neden kaçırdığı ortaya çıkarken Makaryos son yumruğu vurma peşindedir. Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir. Ankaralı adaya ayak basar basmaz hem Lefkoşa’yı hem de göçenleri rahatlatmak için hamlelerine başlar. Bereli kahraman Kıbrıslı Mücahitle kol kola girdiğinde Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncuları

Aralarında Serkan Çayoğlu ve Ahmet Kural gibi usta isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs oyuncu kadrosu, tanındık simalardan oluşuyor. Pelin Karahan, Gülper Özdemir ve Tayanç Ayaydın gibi isimlerin de yer aldığı geniş kadronun tamamı şu şekilde;

Ahmet Kural
Serkan Çayoğlu
Pelin Karahan
Gülper Özdemir
Tayanç Ayaydın
Devrim Saltoğlu
Hasan Küçükçetin
Miray Akay
Deniz Baytaş
Ahmet Sömers
Ömer Turan
Nebil Sayın
Emre Törün
Hakan Güner
Bade Arazlı