• Diğerleri

Ünlü şarkıcının eşi koronavirüs testinden geçti

16 Mayıs 2020 15:01- Son Güncelleme - 16 Mayıs 2020 15:03
Google news abonelik

MFÖ grubunun solisti Mazhar Alanson ile mutlu bir evlilik sürdüren Biricik Suden'in, corona virüs testinden geçtiği ortaya çıktı. 

Biricik Suden, corona virüs testi için sağlık görevlilerin evinde olduğu anları Instagram hesabından paylaştı.

"Sporu, önlemi, kontrolü bırakmamak lazım" ifadelerini kullanan 57 yaşındaki tasarımcıya, corona virüs testi yapıldığı ortaya çıktı.

Biricik Suden'e, takipçileri tarafından "İnşallah test sonuçları güzel çıkar" temennileri yapıldı. Biricik Suden’in, geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda arkadaşıyla verdiği poz sosyal medyada gündem olmuştu.

Suden, sevinçle zıpladığı fotoğrafa, “Arabalarımızla gelip birbirimizi uzaktan görüp gideceğiz. ‘Özledik’ diyen arkadaşların neşesi” notunu düşmüştü. Bir takipçisi, “Bıktık sahte resimlerinizden, neşenizden, uzun yeşil çoraplarınız ve sevimsiz arkadaşlarınızdan” diye yazmıştı.

 

 

Biricik Suden, söz konusu takipçisine, “Bu kadar uzun yazmak yerine bize kıskançlık duyduğunuzu belirtmeniz yeterliydi” cevabını vermişti.

Biricik Suden’in “Mazhar nasıl?” diye soran başka bir takipçisine de cevabı ise "Sağlığı yerinde olmasaydı, ben neşe içinde zıplar mıydım? Mantıklı mı bu soru?" şeklinde olmuştu.

 

(Fanatik)

6. Hafta / Union Berlin - Frankfurt: 1-2 (Özet)