• Diğerleri

Borussia Dortmund - Schalke 04 (Canlı Skor)

Borussia Dortmund Schalke 04 maçı canlı izleyin… 26. haftada Borussia Dortmund, sahasında Schalke 04’ü konuk edecek. Futbolseverler, bu maçı canlı izlemek için Taraftarium24 Jest Yayın şifresiz ve S Sport 2 bedava yayın izle arayışında. S Sport Plus ve S Sport 2 canlı izlemek için detaylar haberimizde! 13 Mart'ta ertelenen Bundesliga'da ligin 26. hafta ile devam edecek. Peki Dortmund Schalke maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Dortmund Schalke maçı S Sport 2 ve S Sport Plus canlı şifresiz izle..
16 Mayıs 2020 15:41- Son Güncelleme - 16 Mayıs 2020 15:45
Google news abonelik

Borussia Dortmund Schalke 04 maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde… Almanya Bundesliga’da maç heyecanı kaldığı yerden devam ediyor! 13 Mart'ta ertelenen Bundesliga'da ligin 26. hafta ile devam edecek. Taraftarlar ise, Borussia Dortmund Schalke 04 maçı canlı izlemek için şifresiz bedava maç yayını ve link arıyor. Peki zorlu maç hangi kanaldan canlı seyredilecek? Ruhr Derbisi'nde Borussia Dortmund ile Schalke 04 karşı karşıya gelecek. Bundesliga şifresiz maç yayın bilgileri haberimizde.  Futbolda heyecan Almanya Ligi ile yeniden başlıyor! Dortmund Schalke maçı canlı izleyin…

BORUSSIA DORTMUND - SCHALKE 04 MAÇI HANGİ KANALDAN CANLI İZLENECEK?

13 Mart'ta ertelenen Bundesliga'da ligin 26. haftasında oynanacak Borussia Dortmund Schalke 04 maçı S Sport 2 ve S Sport Plus’tan canlı izlenecek. Bu karşılaşmanın canlı anlatımı ve simülasyonu ise haberimizde yer alıyor.

Takımlar ligin başlamasını tehlikeye atmamak için DFL'in hazırladığı 51 sayfalık tasarıya bir süreden beri uymaya başladı.

Futbolcular, teknik ekip ve diğer görevlilere Kovid-19 testleri uygulanırken takımlar bir hafta önce otellerde veya tesislerde karantinaya alındı.

Tasarıya göre oyuncuların, teknik ve sağlık ekibin karantina süresince "dışarıyla" teması yasak.

Karşılaşmalarda görev alacak hakemlere de Kovid-19 testleri yapılıyor.

Test sonucu pozitif çıkan kişi hemen sağlık dairesine bildirilecek, ivedilikle tecrit edilecek ve temasta olduğu kişiler belirlenecek.

Tasarıda, takımların maç günü stada ne şekilde ulaşacağı ayrıntılı bir şekilde tarif edilirken, tüm aktörlerin soyunma odlarında ve statta, hijyen ve mesafe kurallarına uyması istendi.

S SPORT PLUS CANLI İZLE DORTMUND SCHALKE MAÇI 

Almanya’da koronavirüs tedbirleri kapsamında maçlar seyircisiz oynanacak. Her karşılaşmadan bir gün önce futbolcular ve teknik ekipler koronavirüs testine tabi tutulacak. Toplu fotoğraf çekimi, tebrik, el sıkışma ve maskot çocuklar olmayacak. Her kişi kendi şişesinden suyunu içecek.

Yedek kulübesindeki futbolcular sosyal mesafe kuralına göre oturacak. Sahadaki 22 futbolcu ve hakemler dışındaki herkes maske takacak. Ayrıca müsabakalarda üç yerine beş oyuncu değişik yapılabilecek. Sahada 22 futbolcu, 18 yedek futbolcu, beş hakem, dört top toplayıcı ve takımlardan 20 kişi olacak.

Statlarda ise en fazla 300 kişi olabilecek. Futbolcuların statlarda duş almamaları da öneriliyor.

S SPORT 2 CANLI İZLE

 

Son saniyede penaltı kaçırdı!