AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI | Formula 1 Portekiz Algarve GP

İlk Yayınlanma : 01 May 2021 - 15:33 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 15:43

Formula 1 Portekiz Algarve GP ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Formula 1 Portekiz GP canlı izle aramaları sıklaştı. İşte, S Sport Plus detayları...

CANLI | Formula 1 Portekiz Algarve GP

Formula 1'de sezonun üçüncü yarışı Portekiz'in Algarve kentinde bulunan pistte düzenlenecek. Bu nedenle, motor sporu tutkunları internette Formula 1 Portekiz GP canlı izle, şifresiz izle aramalarına başlamış durumda. Bilindiği üzere Formula 1'in sıralama turları dahil olmak üzere birçok organizasyon S Sport ve S Sport Plus üzerinden yayınlanıyor. Peki, Formula 1 Portekiz GP hangi kanalda ve ne zaman başlayacak? Formula 1 Portekiz GP'nin canlı anlatımı haberimizde.

Formula 1 Portekiz GP ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

Sezonun 3. yarışı öncesinde nefesler tutuldu. Formula 1 Portekiz GP Sıralama Turları 1 Mayıs Cumartesi günü saat 17:00'de S Sport 2 kanalında naklen yayınlanacak. Ayrıca, S Sport Plus uygulamasından da canlı yayınlanacak. Siz de S Sport Plus üyesi olarak Formula 1 heyecanını yaşayabilirsiniz.

CANLI: Formula 1 Portekiz GP Sıralama Turları

Formula 1 Portekiz GP öncesinde her yarışta olduğu gibi sıralama turları atılıyor. Bu turlarda en iyi dereceyi elde eden takımların yarıştaki sırası da belli olacak. Siz de Formula 1 Portekiz GP Sıralama Turlarını canlı izlemek istiyorsanız, S Sport Plus'a üye olabilirsiniz. Bu sayede, sadece Formula 1 değil; çoğu motor sporunu naklen seyredebileceksiniz.