AjanssporAjansspor uygulamasını indir

CANLI: Karagümrük - Hatayspor

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 14:19 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 15:51

Süper Lig'in 33. haftasında Fatih Karagümrükspor Hatayspor ile karşılaşıyor. İşte, Karagümrükspor Hatayspor maçının canlı anlatımı ve maç simülasyonu...

CANLI: Karagümrük - Hatayspor

Süper Lig'in 33. haftasında Fatih Karagümrükspor, Hatayspor'la karşılaşıyor. Bugün, Türkiye saati ile 16:00'da başlayan maç öncesi nefesler tutuldu. Her iki takımda bu yılın flaş ekipleri arasındaydı. Hatayspor, Avrupa Ligi iddiasını artırabilmek ve Galatasaray çıkışını sürdürebilmek adına Karagümrükspor deplasmanından da puanlarla dönmenin niyetinde. Karagümrük ise, Hatayspor'u eli boş göndermek istiyor. Maçın canlı anlatımı ve simülasyonu haberimizde yer alıyor. 

Fatih Karagümrükspor - Hatayspor

Ligin 8. sıradaki ekibi Karagümrükspor, ligin 6. sıradaki ekibi Hatayspor ile karşılaşıyor. Ömer Erdoğan'ın öğrencileri, son olarak içeride Galatasaray'ı farklı skorla mağlup etmişti. Karagümrükspor ise, en son Çaykur Rizespor ile deplasmanda berabere kalmıştı. Bugünkü maç ise, her iki takımın kaderini belirleyecek cinste olacak. Hatay kazandığı takdirde 5. sıraya yükselecek. Karagümrükspor kazandığı takdirde 7. sıraya yükselecek.

CANLI: Karagümrükspor - Hatayspor

Fatih Karagümrükspor Süper Lig'de...