AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Cengiz'in Donk sözleri için yalanlama

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 18:18 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 23:30

Mustafa Cengiz'in Ryan Donk hakkında söylediği sözler üzerine Galatasaray, resmi internet sitesinden yayınlama açıklaması paylaştı. İşte detaylar...

Cengiz'in Donk sözleri için yalanlama

Galatasaray'dan Mustafa Cengiz'in Ryan Donk hakkında söylediği iddia edilen sözlere yalanlama geldi.

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre Mustafa Cengiz'in, "Donk’un seks partilerinden bıktık. Futbolcular doğru dürüst antrenman yapmıyor. Akşam parti, sabah idman... Performanslarını başka yere harcıyorlar. İşin eğlencesindeler" dediği ifade edilmişti.

Galatasaray'dan yalanlama

Sarı-kırmızılı kulüp, resmi internet sitesinden yalanlama açıklaması paylaştı:

"Milliyet Gazetesi’nde bugün yayınlanan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in 20 Genel Kurul üyesinin olduğu ortamda söylediği iddia edilen sözler tamamen hayal ürünüdür.

Hiçbir gerçekçiliği bulunmayan ve her cümlesi iftira dolu bu ifadeleri manşetine taşıyarak Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i kamuoyu önünde itibarsızlaştırma çabası içinde bulunmak en hafif tabiriyle ahlaksızlıktır.

Bu tip hayal ürünü yalan haberler yapmanın gazeteciliğin hiçbir ilkesiyle bağdaşmadığını belirtir, Galatasaray camiasının, taraftarımızın ve kamuoyunun bu tip manipülatif haberlere itibar etmemesini rica ederiz. 

Hiçbir gerçek dayanağı olmayan bu haberi yapanlarla ilgili gerekli hukuki işlemlerin başlatılacağını kamuoyuna saygıyla bildiririz."