Yeni transfer İstanbul'da! KAP'a da bildirildi...

İlk olarak Ajansspor'un duyurduğu Halil Dervişoğlu transferinde Galatasaray mutlu sona ulaştı. 21 yaşındaki milli futbolcu İstanbul'a geldi. Sarı kırmızılı takım da Dervişoğlu'nun İstanbul'a geldiği saatlerde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na transferi bildirdi.
22 Ocak 2021 17:24- Son Güncelleme - 22 Ocak 2021 18:46
Google news abonelik

İlk olarak Ajansspor'un duyurduğu transferde Galatasaray mutlu sona ulaştı.

Ümit Milli Takımı'nın da formasını giyen Halil Dervişoğlu, İstanbul'a geldi.

21 yaşındaki futbolcunun İstanbul'a geldiği saatlerde kulüp de transfer görüşmelerine başlandığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirdi.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Halil İbrahim Dervişoğlu’nun kulübümüze geçici transferi konusunda futbolcu ve kulübü Brentford F.C. ile resmi görüşmelere başlanmıştır" denildi.

Halil 17:20 sularında İstanbul’a ayak basarken, çok mutlu olduğu gözlendi.

Ümit Milli Takım forması da giyen genç oyuncuya Galatasaray’ın yaklaşık iki yıldır ilgili bulunuyordu. 

Sezon başında Twente'ye kiralanmıştı

21 yaşındaki futbolcu bu sezon FC Brentford'dan Twente'ye kiralandı ve Ocak ayında tekrardan İngiliz kulübüne geri döndü.

Halil Dervişoğlu bu sezon 3'ü ilk 11, 12 maçta görev alırken 1 de gol attı. Dervişoğlu, Türkiye U21 takımında 11 maç oynadı, 8 kere ağları havalandırdı.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!