• Diğerleri

Daniela Cortes'ten flaş itiraf: Hamileydim...

4 Mayıs 2020 17:42- Son Güncelleme - 4 Mayıs 2020 17:45

Boca Juniors'un Kolombiyalı futbolcusu Sebastian Villa'nın kız arkadaşı Daniela Cortes'i darp ettiği görüntüler büyük yankı uyandırmıştı. Daniela Cortes yeni bir açıklama yaparak "Geçen sene mayıs ayında ondan hamileydim. Bir gün çok sert bir tartışma yaşadık, bana vurdu ve beni hırpaladı. Birkaç gün sonra aşırı kanamam oldu ve bir sabah karnımda sancıyla uyanınca hastaneye gittim. Onun darbeleri sonrasında bebeğimi düşürdüm." dedi.

Yıldız oyuncunun eski sevgilisi, geçen yıl Mayıs ayında hamile olduğu dönemde kendisine şiddet uygulandığını ve bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

Boca Juniors’ta forma giyen Sebastian Villa’nın sevgilisi Daniela Cortes’e şiddet uyguladığı görüntülenmiş ve bu görüntüler çok konuşulmuştu.

2 yıldır Boca Juniors’lu yıldız ile yaşayan Daniela Cortes, Instagram üzerinden şiddet fotoğraflarını paylaşmıştı.  Psikolojik ve fiziksel olarak şiddet gördüğünü yayınlayan Cortes bir de video çekip sosyal medya adresinden yayınlamıştı. Genç kadın, “Bunları paylaşmak zorundayım. Artık dayanamıyorum. 2 senedir beraberiz. Belki değişir bekliyordum” ifadelerini kullanmıştı. Sebastian Villa’nın tehditlerini de kayda alan Daniela Cortes, “Beni sürekli tehdit ediyor. Ailemi tehdit ediyor.

 

Zarar vermekle korkutuyor. Ama bu adam sosyal medyada ya da basın önünde kendini olgun ve düzgün gösteriyor. Gerçekte çok farklı” diye konuşmuştu. Cortes ayrıca sürekli aşağılandığını ve tehdit edildiğini vurgulayarak acı çektiğini aktarmış ve Villa'nın kendisini ailesinin yanına da göndermediğini vurgulamıştı.

 

Daniela Cortes artık yardım istemek için bu yola başvurduğunu, ailesinin yanına gitmek istediğini paylaşmıştı.

Sebastian Villa'dan açıklama

Sebastian Villa'dan açıklama

Boca Juniorslu futbolcu, sevgilisi Daniela Cortes’e şiddet uyguladığı iddialarının doğru olmadığını, herhangi bir fiziksel şiddet ya da darp olmadığını, normal bir tartışma videosunun yayınlandığı aktarmışve avukatlarla beraber bu suçlamalar için mahkemeye başvuracağını dile getirmişti.

Boca Juniors'ın Kolombiyalı oyuncusu Villa'nın darp ettiği eski sevgilisi Daniela Cortes, Cronica TV’ye olay açıklamalarda bulundu.
Daniela Cortes, "Geçen sene mayıs ayında ondan hamileydim. Bir gün çok sert bir tartışma yaşadık, bana vurdu ve beni hırpaladı. Birkaç gün sonra aşırı kanamam oldu ve bir sabah karnımda sancıyla uyanınca hastaneye gittim. Onun darbeleri sonrasında bebeğimi düşürdüm." ifadelerini kullandı. 

 

Daniela Cortes Villa'nın kendisine şiddet uyguladığı o anları “Annemle telefonda konuşmaya başladı. Görüşmeyi bitirdiğinde bana vurmaya başladı. Beni saçlarımdan yere fırlattı. Yumruklar, tekmeler… Kontrolden çıkmıştı. Korkunçtu” ifadelerini kullanarak anlattı. (Skorer)

5. Hafta / Bayern Münih - Köln: 4-0 (Özet)