AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Emre Belözoğlu'ndan penaltı isyanı: VAR'a gidilmeliydi

İlk Yayınlanma : 08 Nis 2021 - 21:45 / Son Güncelleme : 08 Nis 2021 - 21:50

Süper Lig’in 33. haftasında Yeni Malatyaspor ile karşılaşan Fenerbahçe’de 1-1 biten maçın ardından konuşan Emre Belözoğlu hakem eleştirisi yaptı. İşte detaylar...

Emre Belözoğlu'ndan penaltı isyanı: VAR'a gidilmeliydi

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig’in 33. haftasında Fenerbahçe, Yeni Malatyaspor’a konuk oldu. 1-1 berabere biren maçın ardından konuşan Emre Belözoğlu, “Fenerbahçe bu kadar kendisini sıkıntıya sokacak şekilde 5 puan kaybetmez. Bu kadar kendisini çıkmaza sokmaz” dedi.

'Fenerbahçe Malatya'ya 5 puan kaybetmez'

Oyunda memnun olduğu ve olmadığı kısımlar olduğunu söyleyen Belözoğlu şöyle devam etti: “Pozisyonlara giren, isteyen bir takım vardı. Pozisyona girince değerlendirmeniz gerekiyor. Zaafiyetlerimiz var. Fenerbahçe sezonun geneline baktığımızda Malatyaspor'a 5 puan kaybetmez. 

'Benim hayatımda şansa yer yok'

Sonuna kadar devam edeceğiz ama gerçekleri de önümüze koyacağız. Hayatta gelen fırsatları değerlendirirsiniz. Benim hayatımda şans yoktur. Pozisyonları değerlendirmeliydik”

'Son dakikada VAR'a gidilmeliydi'

Bununla birlikte hakem eleştirisinde de bulunan Emre Belözoğlu, “Son dakikada net penaltımız verilmedi. O pozisyonda VAR'a gitmemesi değerlendirilmeli” dedi. 

'Maçı kazanacağımızı düşünmüştüm'

Sarı lacivertlilerin teknik patronu, “Kazanacağımızı düşünmüştüm, üzüntülüyüz. Daha çok maç var. Herkes kaybedecek. Biz yeterince kaybetmiştik. Yapmamız gereken sonuna kadar bu mücadelenin içinde olmak. 3 gün sonra bir maç daha var. Ona konsantre olmalıyız” ifadelerini kullandı.