Erman Toroğlu'ndan Ozan Tufan'a sert sözler

12 Haziran 2020 14:41- Son Güncelleme - 12 Haziran 2020 22:13
Google news abonelik

Ünlü spor yorumcusu Erman Toroğlu, Göztepe - Trabzonspor ve Fenerbahçe - Kayserispor maçlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programında konuştu. 

Fenerbahçe - Kayserispor ve Göztepe - Trabzonspor maçlarının devre arasında konuşan Toroğlu, "Fenerbahçe ilk yarı da 10 kişi kaldı. Ozan Tufan tam hazır değil. Ozan zaten kilo almaya müsait bir yapıya sahip, Ozan karantina sürecinde kilo almış. Ozan gereksiz bir faul yaptı ve sarı kart gördü. Sonrasında neden itiraz ediyorsun? Senin 2 gün sonra kupada Trabzonspor'la maçın var. Neden kırmızı kart görüyorsun? Fenerbahçe kaptanı takımını böyle 10 kişi bırakamaz. Fenerbahçe 10 kişi ama Kayserispor'u yenebilir. Kayserispor'un direnci yok. Fenerbahçe'nin 3 gün sonra final maçı var. Fenerbahçe için önemli olan Trabzonspor maçı.
 

Göztepe kontratağa çok iyi çıkan bir takımdı. Bugün tam tersi oldu, Trabzonspor kontratak oynadı. Guilherme'nin ilk sarı kartı doğruydu fakat ikinci sarı kartını göremedim. Maç sonrasında bu pozisyonu daha detaylı konuşabilirim." ifadelerini kullandı. 

Spiker canlı yayında soyundu!