AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Erol Bulut son zarını atıyor, Avcı şişirildi"

İlk Yayınlanma : 26 Şub 2021 - 11:46 / Son Güncelleme : 26 Şub 2021 - 13:14

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacak. Spor yazarı ve yorumcusu maç öncesi değerlendirmeler yaptı. Hıncal Uluç, Erol Bulut ve Abdullah Avcı ile ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Erol Bulut'a müdahale mi ediliyor, Abdullah Avcı olduğundan fazla mı şişirildi? İşte Uluç'un bu sorularla ilgili yorumu...

"Erol Bulut son zarını atıyor, Avcı şişirildi"

AJANSSPOR-HABER

Spor yazarı ve yorumcusu Hıncal Uluç, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında oynanacak Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu. Uluç, hem Erol Bulut hem de Abdullah Avcı'ya yüklendi. Hıncal Uluç, Erol Bulut ve Abdullah Avcı için neler söyledi? Detaylar haberde...

Erol Bulut ve Abdullah Avcı'ya yüklendi

Sabah yazarı Hıncal Uluç, A Spor'a yaptığı değerlendirmede, Fenerbahçe'nin Trabzonspor'u yenmesinin çok zor göründüğünü ifade etti. Uluç, Erol Bulut ile ilgili ise şu sözleri söyledi: 

"Erol Bulut son zarını atıyor. Düşeş atmak zorunda. Bu Fenerbahçe'nin bu Trabzonspor'u yenmesi biraz da düşeşlere bağlı. Bu düşeşlerde hakemler var, VAR var, pozisyonların değerlendirilmesi var, şans var. Bu üç önemli şey cuk diye oturacak ki Erol Bulut kazansın."

"Erol Bulut'a müdahale ediliyor"

Öte yandan Hıncal Uluç, Erol Bulut'un kenardan gelen kağıdı okuduğunu ve kendisine Başkan Ali Koç ve sportif direktör Emre Belözoğlu'nun müdahale ettiğini savundu. Uluç, "Erol Bulut kenardan gelen notları okuyor. Maçı izlemiyor, gelen kağıdı okuyor. Şimdi Erol Bulut Fenerbahçe'nin teknik direktörü mü? Ali Koç ve Emre Belözoğlu kenardan müdahale ediyor. Erol Bulut, Trabzonspor maçını kazansa dahi harcanacağını biliyor. Erol Bulut'un kendisine bile güveni yok. İlk suç atılacak kişi teknik direktördür" yorumunu yaptı.

"Abdullah Avcı, olduğundan fazla şişirildi"

Trabzonspor'da göreve geldikten sonra takımı toparlayan ve 4. sıraya yükselmesinde etkin bir rol oynayan Abdullah Avcı için ise Uluç, "Abdullah Avcı, Trabzonspor'da olduğundan fazla şişirildi. Trabzonspor - Fenerbahçe maçında asıl Abdullah Avcı sorgulanmalı. Böylesi bir Fenerbahçe'yi yenemezse Abdullah Avcı'dan hesap sormak gerekir" ifadelerini kullandı.