Eskişehir'den Bundesliga'ya!

Eskişehirspor forması giye Mehmet Özcan, Bundesliga ekiplerinden Freiburg'un yolunu tutabilir. İşte detaylar...
30 Haziran 2020 00:42- Son Güncelleme - 30 Haziran 2020 00:46
Google news abonelik

Almanya Milli Takımı'nın teknik patronu Joachim Löw'ün yakın arkadaşı olan menajer Ali Polat, Özgür Sancar’ın sunduğu Spor Kazanı programında Mehmet Özcan’ın Almanya Bundesliga takımlarından SC Freiburg’a transfer olabileceğini duyurdu.

Alman takımları takip ediyor

Radyospor’da Özgür Sancar’ın sorularını yanıtlayan Alman futbol temsilcisi, “Mehmet Özcan’ı geçtiğimiz sezondan beri takip ediyorum. Eskişehir’e giderek yakından da izledim. Gelecekte isminden sıklıkla bahsettirebilecek bir orta saha oyuncusu. Top kapma özelliği ve adam eksiltme özellikleri gerçekten çok iyi. Eskişehirspor’da kumaşı gerçekten çok iyi iki futbolcu var. Cemali Sertel ve Mehmet Özcan isimleri Alman takımları tarafından takip ediliyorlar. Özellikle Mehmet Özcan’ı SC Freiburg takımı istedi. Ön libero mevkiinde fazla sayıda oyuncuları olduğu için bir sonraki seneye bırakmışlardı. Önümüzdeki günlerde Mehmet Özcan’nın SC Freiburg’a transferi söz konusu olabilir. ifadelerini kullandı.

Mehmet Özcan kimdir?

Mehmet Özcan, 10 Ağustos 1998 doğumlu orta saha oyuncusu. Sağ ayağını kullanıyor. 21 yaşındaki futbolcu, 2017'den beri profesyonel olarak Eskişehirspor forması giyiyor.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Spiker canlı yayında soyundu!