Eskişehirspor'un yeni başkanı Mustafa Akgören kimdir?

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un yeni başkanı Mustafa Akgören kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte detaylar...
24 Kasım 2019 18:23- Son Güncelleme - 24 Kasım 2019 18:25
Google news abonelik

Eskişehirspor'un yeni başkanı kim oldu? Uzun zamandır yönetimde istikrarı yakalayamayan Eskişehirspor'un yeni Başkanı Mustafa Akgören oldu. Peki, Mustafa Akgören kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor? İşte detaylar...

Mustafa Akgören kimdir, kaç yaşında?

TFF 1. Lig'in son sırasında yer alan ve 1 puanı bulunan Eskişehirspor'un yeni başkanı, kulübün eski yöneticilerinden Mustafa Akgören oldu.

Akgören ayrıca Kızılcık tribünü ve Eskişehir 1965'liler Derneği'nin kurucu üyelerinden biri. Akgören'in yaşı bilinmemektedir.

"Bu kadroya kefilim"

Eskişehirspor'un yeni başkanı Akgören'in ilk açıklaması ise şu şekilde:

Bu bölünmüşlük devam ederse bu sezon sonu bir alt lig ve böyle devame derse amatöre kadar düşebiliriz. Amatör lige de düşsen borçlar devam ediyor. 

Bazı insanlar takımın ismini değiştirelim diyor. Şahsım olarak bunun dibine kadar karşıyım. Biz Eskişehirspor'u yaşatabildiğimiz kadar yaşatacağız.

Bu dönemde bir başarısızlık olabilir. İlk yarının bitmesine 5 hafta kalmış. İyi bir kadromuz var. Bu kadro ben net olarak kefilim.

Bu kadro ligde kalır ve önümüzdeki sezon transferi açamazsak bile iyi bir takım çıkaracağımızı düşünüyorum."