• Diğerleri

Exatlon Türkiye yarışmacısı Barış Erdoğan kimdir ve kaç yaşında?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı yeni yarışma olan Netflix programı Exatlon Türkiye, sosyal medya fenomenleri tarafından sunuluyor. Peki Exatlon Türkiye yarışmacısı Barış Erdoğan kimdir kaç yaşında ve kaç takipçisi var? Barış Erdoğan'ın fotoğrafları ve videolarını nasıl izlerim? Bu gibi araştırmalar yapan izleyiciler ayrıca Barış Erdoğan'ın sevgilisi kim gibi araştırmalar da yapıyor. Barış Erdoğan instagram hesabı,Twitter hesabı ve Youtube hesabı hangisi? İşte tüm detaylar haberimizde..
3 Temmuz 2020 20:38- Son Güncelleme - 3 Temmuz 2020 20:39
Google news abonelik

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını yaptığı yeni yarışma olan Netflix programı Exatlon Türkiye, sosyal medya fenomenleri tarafından sunuluyor. Peki Exatlon Türkiye yarışmacısı Barış Erdoğan  kimdir kaç yaşında ve kaç takipçisi var? Barış Erdoğan'ın fotoğrafları ve videolarını nasıl izlerim? Bu gibi araştırmalar yapan izleyiciler ayrıca Barış Erdoğan'ın sevgilisi kim gibi araştırmalar da yapıyor. Barış Erdoğan instagram hesabı,Twitter hesabı ve Youtube  hesabı hangisi?  İşte tüm detaylar haberimizde..

Barış Erdoğan, özellikle performans/aksiyon videoları başta olmak üzere çeşitli eğlenceli içerikleri olan bir youtuber. Türkiye Parkur Şampiyonluğu ve Ninja Warrior’da bölüm birincilikleri bulunan Barış’ın Youtube’den 228K abonesi bulunuyor.  40.392.756 görüntülenme sayısına sahip. Instagram’da ise 26,6K takipçisi var ve gönderileri ortalama 2K like alıyor. (vatan)

Güvenlik kamerası bu kez gol sevincini çekti