"Fatih Terim'i her zaman iyi anılarla hatırlıyorum"

Fenerbahçe son dakika haberi... Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Alex, Hagi ve Fatih Terim hakkında Haber Global'e konuştu. İşte detaylar...
28 Ekim 2020 21:26- Son Güncelleme - 28 Ekim 2020 21:36
Google news abonelik

Fenerbahçe'de sportif direktörlük görevine resmen getirilen Emre Belözoğlu, eski takım arkadaşları Alex ve Hagi hakkında konuşurken, Fatih Terim ile ilgili de görüş bildirdi. 

Haber Global'e açıklamalarda bulunan Emre Belözoğlu, Akex ile Hagi'yi kıyasladı ve "Hagi'yi Alex'ten ayıran; Hagi asker bir oyuncuydu. Kaybetmez, mücadele eder. Hiçbir şekilde pes etmez. Hagi'deki kaybetme karşısındaki tahammülsüzlük beni yakalamıştır" ifadesini kullandı.

"Hagi Türkiye'de gördüğüm en büyük futbolcu" diyen Fenerbahçe Sportif Direktörü, "Antrenman biterdi. Bize bağırırdı, "Nereye gidiyorsunuz" diye, beraber bizi çalıştırırdı. O dönemde Hagi'nin bende çok katkısı olmuştu" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim hakkında konuşan Emre Belözoğlu, "Fatih Terim büyük bir teknik adam. Kariyeri de ortada. Her zaman iyi anılarla hatırlıyorum. Başarısının devam etmesini diliyorum" dedi.

Mert Hakan Yandaş transferine değinen sarı lacivertli yönetici, "Mert Hakan transferi çok zorlu oldu. O da zorluk çekti. Çok karakterli, ileride Fenerbahçe'nin kaptanlığını da yapabilecek bir çocuk" açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe'ye geri dönen Gökhan Gönül için yorum yapan Belözoğlu, "Gökhan Gönül ile ilk görüşmeyi ben yaptım, beni duygulandırdı; 'Bana çocuk hayalimi yaşattın. Eşim de, ben de gözyaşı döküyoruz şu anda' dedi" diye konuştu.