AjanssporAjansspor uygulamasını indir

"Galatasaray'ın transfer teklifini reddetti"

İlk Yayınlanma : 12 Şub 2021 - 11:40 / Son Güncelleme : 12 Şub 2021 - 11:46

Galatasaray haberleri... Süper Lig'de Antalyaspor forması giyen Fedor Kudryashov, Galatasaray'ın transfer etmek istediği Rus futbolcuyu açıkladı. Galatasaray hangi Rus futbolcuyu transfer etmek istedi?

"Galatasaray'ın transfer teklifini reddetti"

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor'da forma giyen Fedor Kudryashov, ülkesinin basınına açıklamalar yaptı. Fedor Kudryashov, Galatasaray'ın transfer teklifi yaptığı futbolcunun Daler Kuzyaev olduğınu açıkladı. Galatasaray, Daler Kuzyaev'i neden transfer etmedi? Detaylar haberde...

"Kuzyaev ile Galatasaray ilgilendi"

Sports.ru'ya konuşan Kudryashov, "Evet, beni aradılar ve Galatasaray'ın Kuzyaev ile ilgilendiğini aktarmamı istediler. Kuzyaev ile konuştum ve ilgilenirse iletişime geçebileceğimi söyledim. 'Hayır' cevabını verdi" diye konuştu. 

Kuzyaev olumsuz yanıt verince tepkisi ne oldu?

Daler Kuzyaev'in Galatasaray'la ilgili cevabıyla ilgili olarak ise futbolcu, "Bu kendi hayatı ve onun seçimi. Onun birlikte karar verdiği insanlar var. Ben takım arkadaşıyım. Türkiye ilgili sorular sorsaydı artı ve eksileri anlatırdım" ifadelerini kullandı. 

"Galatasaray'a gidebilirdim"

Kuzyaev'in yerinde olsaydı kendisinin gidip gitmeyeceği sorusuna Fedor Kudryashov, "Galatasaray'a elbette idebilirdim. Galatasaray, buradaki en iyi kulüp. Rusya'daki Spartak Moskova gibi" açıklamasını yaptı.

Kuzyaev'in sözleşmesi ne zaman bitecek?

Daler Kuzyaev, transfer döneminde Beşiktaş ile de anılmıştı. 28 yaşındaki orta saha oyuncusu şu anda Rus ekibi Zenit Saint Petersburg forması giyiyor. 2017'den beri forma giydiği Zenit ile futbolcunun 2023 yılına kadar süren bir sözleşmesi bulunuyor.