• Diğerleri

Galatasaray'da son dakika şoku: “Teknik yetersizlik” cevabı

23 Mayıs 2020 13:03- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 13:10
Google news abonelik

Galatasaray’da bugün gerçekleşecek divan kurulu toplantısını üyeler de GS TV üzerinden takip edebilecekti. Ancak genel sekreterlikten 'teknik yetersizlik' nedeniyle divan yönetimine olumsuz cevap geldi.

BURHAN CAN TERZİ - AJANSSPOR ÖZEL

Galatasaray Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu üyelere yaptığı açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Üyeleri ve Kamuoyu Dikkatine: Bilindiği üzere 23 Mayıs 2020 (bugün) gerçekleştirilecek Divan Kurulu toplantısı haftalar önce gündeme gelmiş, Divan üyelerimize Kulübümüz resmi kanallarından bildirilmiş ve davetiye gönderilmiş, kamuoyuna ise resmi siteden duyurulmuştu.

İstisnalar dışında kamuoyuna açık yapılan toplantılarımız GSTV’den yayınlanmaktaydı. Ne var ki bu toplantımızın yayını için Kulübümüzün kanallarının kullanılması mümkün görünmemektedir. 

Genel Sekreterlik ilgili talebimize cevaben “teknik yetersizlikten” dolayı GSTV, GSTV Youtube ve Galatasaray Spor Kulübü dün gece duyuruyu siteden yapmış ancak resmi youtube kanallarından yayın yapamayacakları konusunda tarafımızı bilgilendirmiştir” ifadelerini kullandı.

Suat Serdar, Schalke'yi öne geçirdi