• Diğerleri

Hamza Hamzaoğlu: "Fatih Terim'in ve eşinin hayatımdaki yeri çok büyük"

25 Mart 2020 20:31- Son Güncelleme - 25 Mart 2020 20:33
Hamza Hamzaoğlu: "Fatih Terim'in ve eşinin hayatımdaki yeri çok büyük"

TFF Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, antrenman durumu, Fatih Terim, Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak ile ilgili açıklamalarda bulundu.

"Futbolculara bireysel programlar yollandı"

beIN Sports'a konuşan Hamzaoğlu, "Tüm futbolcularımıza yapacakları bireysel programlar yollandı. Antrenörümüz Serkan Salman ile birlikte süreci takip ediyoruz. Hepsine teşekkür ediyoruz, evlerinin bir köşesini spor salonuna çevirmişler. Bu virüs, çok tehlikeli bir virüs. Kendini ne zaman göstereceği belli değil. Dikkat etmek lazım. Oyuncularımıza 6 Nisan'a kadar izin verdik" dedi.

"Fatih Terim'in ve eşinin hayatımdaki yeri çok büyük"

Hamzaoğlu, "Bu hastalığı hep birlikte yeneceğiz. Artık herkes bunun bilincine varmaya başladı. İnanıyorum ki sonraki süreçte bunun bilinciyle yaşayacağız. Fatih Terim'in ve eşinin hayatımdaki yeri çok büyük. Hiçbir hocamın hakkını yiyemem ama bana değer veren, beni her zaman onurlandıran, bir ağabey, bir baba gibi olan biri. Aynı şekilde Abdurrahim Ağabey ve Şükran Hanım'a da geçmiş olsun diyorum. Bu hastalıktan ne çok korkmamız gerekiyor ne de tedbirsiz kalmamız gerekiyor. Hayatımızı zindana çevirmeden kendimizi koruyalım. Gerekli tedbirleri TV'ler , sosyal medya bize ulaştırıyor. Bir insan olarak üzerimizi düşeni hepimiz yapmamız gerekiyor." şeklinde konuştu.

AJANSSPOR

Manchester United - Liverpool (2-1) - Maç Özeti - Premier League 2017/18