AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hatayspor: "Sergen Yalçın'a cevabımız budur"

İlk Yayınlanma : 29 Nis 2021 - 14:50 / Son Güncelleme : 29 Nis 2021 - 14:54

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın Hatayspor'u erteleme için aradıklarını ancak olumsuz yanıt aldıklarını açıkladı. Hatay cephesinden Yalçın'a cevap gecikmedi. Hatayspor, Beşiktaş'ın erteleme talebini neden reddetti?

Hatayspor: "Sergen Yalçın'a cevabımız budur"

Salim MANAV - AJANSSPOR

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Çaykur Rizespor maçı sonrasında yaptığı açıklamada herkesin Beşiktaş'ın kaybetmesini beklediğini, TFF'nin 3 günde bir maç verdiğini, Hatayspor'u erteleme için aradıklarını ancak olumsuz yanıt aldıklarını söyledi.

Yalçın'ın açıklamasının ardından Atakaş Hatayspor cephesinden açıklama geldi. 

A.Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, "Beşiktaş yöneticisi Adnan Dalgakıran beni aradı ve maçın ertelenmesi için taleplerini iletti. Ben de bu konuyu yönetimimiz ve hocamıza ilettim, konuyu değerlendirdik. Otel işlemleri yapıldığını, uçak biletlerinin de alındığını söylediler. Hocamızda takıma maç cumartesi olacağı için çarşamba günü izin verdiğini ifade etti ve 'konsantrasyon problemi olabilir' dedi. Maça konsantre olduk ve bu zamansız gelen teklifi kabul etmedik. Fikstür önceden belliydi. Beşiktaş'ın talebi önce olsa neden kabul etmeyelim? Bizim takımımız Avrupa Kupaları'nı kovalıyor, iddiamız da matematiksel olarak devam ediyor, Sergen Hoca'ya cevabımız budur." dedi.