AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Hekimoğlu 44. bölüm izle KANAL D TEK PARÇA FULL HD YouTube

İlk Yayınlanma : 06 Nis 2021 - 15:10 / Son Güncelleme : 06 Nis 2021 - 15:18

Hekimoğlu dizisinin 44. bölümünde ne olacak? Dizinin sıkı takipçileri yeni bölüm detaylarını öğrenebilmek ve Hekimoğlu 44. bölüm izleyebilmek için aramalarını sıklaştırdı. İşte detaylar...

Hekimoğlu 44. bölüm izle KANAL D TEK PARÇA FULL HD YouTube

Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde beklenmedik hikayeler yaşanıyor. Lösemili kardeşine ilik nakli yapmak isteyen Orhan, hapşurduğu için enfekte olduğunu düşünür. Orhan'ın yardımına yine baş karakterimiz Hekimoğlu yetişecek. Peki, Orhan kardeşini koruyabilecek mi? Orhan kardeşini kurtaracak mı? Hekimoğlu dizisinin yeni bölümü heyecanı ile birlikte geliyor. Bu nedenle internette Hekimoğlu 44. bölüm izle aramaları sıklaştı. İşte, Hekimoğlu yeni bölüm izle yöntemleri.

Hekimoğlu 44. bölüm özeti

Orhan, yıllardır lösemi ile mücadele eden genç hastası Nihat’a, kardeşi Mete’den ilik nakli yapmaya hazırlandığı an Mete beklenmedik şekilde hapşırır. Mete’nin vücudunda bir enfeksiyon olma ihtimalinden şüphelenen Orhan, kanserli abiye, enfeksiyonlu kardeşten ilik nakli yapma riskini almaz ve Hekimoğlu’ndan yardım ister. Küçük kardeşin hapşırmasına neyin neden olduğunu bulmak için kolları sıvayan Hekimoğlu ve ekibin vakayı çözmek için önünde 5 gün vardır. Hekimoğlu ve ekip teşhis koymak için zamana karşı yarışırken kanserli abinin durumu giderek kötüleşmekte, hapşıran kardeşin ise belirtileri artmaktadır.

Hekimoğlu dizisi ne zaman ve hangi kanalda?

Hekimoğlu dizisi her salı günü saat 20:00'de Kanal D televizyonundan naklen yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümü 6 Nisan Salı günü saat 20:00'de yine aynı kanalda seyire girecek.

Hekimoğlu 44. bölüm fragmanı

 

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Karar verme yetisini kaybeden Nur adlı hasta, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu’nun dikkatini hemen çeker. Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır.

Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürür. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlar.

Hekimoğlu dizisinin yeni bölüm fragmanı