Hikmet Karaman: "Fenerbahçe bize karşı çok hırslı oynayacak"

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Fenerbahçe'nin 9 maçta yalnızca 1 galibiyet alabildiğini ve o yüzden maça hırslı çıkacaklarını ancak kendilerinin de aynı şekilde sahada cevap vereceğini söyledi.
27 Haziran 2020 15:52- Son Güncelleme - 27 Haziran 2020 15:52
Google news abonelik

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, oynayacakları kritik Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

 

 

Sarı-lacivertlilerin kötü gidişatı durdurmak için maçta tüm gücünü ortaya koyacağına vurgu yapan Karaman, şöyle konuştu:

 

"Herkes görevini en iyi şekilde yapacak"

"Biz maça hazırız. Allah'ın izniyle Malatya'yı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Fenerbahçe son 9 maçta yalnızca 1 kez galip gelebildi. Son derece hırslı oynamalarını bekliyoruz. Biz de aynı şekilde karşılık vermek istiyoruz. Haklı bir galibiyet o da olmazsa en az 1 puan bekliyorum. Ben cezalıyım ama herkesin görevini en iyi şekilde yapacağına inanıyorum. Fenerbahçe 45-50 bin seyirciye oynuyor. Seyircisiz oynaması bizim lehimize ama biz de evimizde seyircisiz oynuyoruz."

 

Küme düşme hattından bir an evvel uzaklaşmak istediklerini belirten Hikmet Karaman, sözlerine şöyle devam etti:

"En güzel moral sahada çok iyi çalışmak, verilen görevi en iyi şekilde yapmak, yaptıktan sonra da şehre 3 puanla dönmek. Malatya galip geldiğimizde 1 hafta bizi konuşuyor. Taraftarsız oynanan maçlarda fikstür çok önemli olmuyor. Ben diğer takımlara da üzülüyorum. Küme düşme mücadelesinde bulunan takımlarla empati yapmak lazım. Biz Malatyaspor olarak oradan çıkmak istiyoruz."