AjanssporAjansspor uygulamasını indir

“Ibrahimovic, Lukaku’nun annesine terbiyesizlik etti”

İlk Yayınlanma : 25 Şub 2021 - 19:26 / Son Güncelleme : 25 Şub 2021 - 19:27

Inter golcüsü Lukaku ile Ibrahimovic arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. En son, Ibrahimovic; Lukaku için “1 tane kupan var…” çıkışında bulunmuştu. Afrika asıllı Belçikalı futbolcunun akademi hocası, İtalyan basınından Tuttosport’a bir dizi açıklamalarda bulundu.

“Ibrahimovic, Lukaku’nun annesine terbiyesizlik etti”

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Serie A liginde Ibrahimovic - Lukaku tartışması hâlâ devam ediyor. En son, AC Milan’ın emektar forveti Ibrahimovic, Lukaku için “1 tane kupan var…” yorumunda bulunmuştu. 

Lukaku’nun akademi döneminden antrenörü, İtalyan basınına konuyla ilgili demeç verdi. Interli futbolcu için annesinin “tanrıçadan farksız olduğunu” iddia eden Belçikalı Erwin Wosky, Lukaku’nun öfkesini buna bağladı.

“Ibrahimovic saygısızlık etti…”

Belçikalı forvet oyuncusu Romelu Lukaku’nun akademi döneminden hocası Erwin Wosky, İtalyan basınına verdiği demeçte şu ifadeleri kullandı: “Romelu, annesine laf ettirmezdi. Annesi, onun için bir tür tanrıça gibi bir şeydi. Ibrahimovic’e neden bu kadar kızdığını anlayabiliyorum. Yine de o en iyi cevabı sahada verdi. Hem gol attı hem de derbi galibiyetine katkı sağladı.”