AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ilıcalı'dan Urgancılar'a bir kez daha yanıt: "Namusuma bir söz söyletmem"

İlk Yayınlanma : 13 Nis 2021 - 00:54 / Son Güncelleme : 13 Nis 2021 - 01:02

Acun Ilıcalı, Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreteri Mesut Urgancılar'a bir kez daha yanıt verdi. Ilıcalı, "Bizi karalamaya çalışanlara da her zaman cevabı da veririz" dedi. İşte detaylar...

Ilıcalı'dan Urgancılar'a bir kez daha yanıt: "Namusuma bir söz söyletmem"

AJANSSPOR-HABER

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Beşiktaş İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreteri Mesut Urgancılar'a bir kez daha yanıt verdi.

"Beşiktaşlı dostlarımızın kafasında bir şey olmasın"

Ilıcalı, "Tek bir niyet var, aman insanlar kötü bir niyet düşünmesin, Beşiktaşlı dostlarımızın kafasında bir şey olmasın. Bundan başka bir şey düşünmedik. Biz bunu yaptıktan sonra tam erteleme kararını verdik açıkladık, Beşiktaşlı dostlarımızdan da çok iyi tepkiler aldık ve ben de çok mutlu oldum açıkçası. Ya tamam Dominik'ten yapalım, bütün her şeyi yapalım maksat güzel bir yayın olsun. 

Kendini bilmeyen birisi...

Kendini bilmeyen birisi anlamsız bir şekilde bizim bu organizasyonumuzda böyle bir imada bulunarak biz sanki kötü niyetle Beşiktaş'a karşı bir organizasyon içerisindeymişiz gibi bize karşı iftiralarda bulunup bir yandan da belli bir iddialarda da bulunmuş oldu. 

"Şimdi ben namusuma bir söz söyletmem"

Şimdi ben namusuma bir söz söyletmem. Bunu açık açık söyleyim. Yani bununla ilgili benim buldumğum en komik olayın tarafı da şu. Karşı tarafın ben değil de siz dememe takılması. Ben buraan oraya bir daha sesleniyorum. Benim Beşiktaş camiasına saygım, sevgim sonsuzdur. Bunun altını defalarca çizdim. Bir kelimemi bulamazsınız ki; Beşiktaş aleyhinde, Galatasaray aleyhinde konuşayım. Bunlar çok değerli kulüplerdir, her zaman kulüplerimizin bir olmasından yanayım, beraber kararlar almasından yanayım. Futbolun bir eğlence olduğunu düşünüyorum. 

"Bizi karalamaya çalışanlara da her zaman cevabı da veririz"

Ama benim orada sen demem değil konu, bana bıraksanız ben çok şey söylerdim orada. Ama sen dememinin de sebebi sonuçta sosyal medyadan cevap vermek zorunda kaldım. O yüzden senli konuştum yoksa konuşacağım çok şey var. Kendime de öyle laf söyletmem bunu buradan bir kez daha söyleyelim. Biz her şeyi dürüst bir şekilde ve iyi niyetle yapıyoruz. Bizi karalamaya çalışanlara da her zaman cevabı da veririz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Ne olmuştu?

Acun Ilıcalı, memleketinin takımı olan Erzurumspor için bir dayanışma organizasyonu düzenleyeceğini açıklamış ancak daha sonra Süper Lig’in 34. haftasında oynanacak Erzurumspor-Beşiktaş maçı öncesi ünlü televizyoncuya gelen tepkiler geri adım attırmıştı. Ilıcalı da, söz konusu organizasyonu ertelemişti. Bunun üzerine Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar da sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'yı eleştirmişti.