"İlk yarıdaki oyunla gruptan çıkamayız"

Son dakika haberi... Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen Rusya - Türkiye maçını değerlendirdi. Rıdvan Dilmen sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı. İşte detaylar...
12 Ekim 2020 00:47- Son Güncelleme - 12 Ekim 2020 00:56
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen A Milli Takımımız'ın Rusya ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı Uluslar B Ligi maçını değerlendirdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Dilmen; milli takımın geleceğinin parlak olduğunu ifade ederek, "Milli takımımız yaş ortalamasi olarak Avrupa'nin en genç takımlarından biri. Ancak ligimiz ise Avrupa'nın en yaşlı liglerinden. Bu durum üzerinde herkes şapkasını önüne koyup düşünmek zorunda. Sonuç olarak milli takımımızın önü açık, geleceğimiz ise parlak" dedi.

Ay yıldızlıların ikinci yarıdaki performansına vurgu yapan Rıdvan Dilmen, "Milli takımımız özellikle 2. yarıdaki performansını, oyuncularımızın birlikte oynamaya daha çok alışmasıyla birlikte daha uzun vadeye yayarsa; gerek Avrupa Şampiyonası'na gerekse de Dünya Kupası elemelerine oldukça güçlü olarak girecektir" ifadesini kullandı.

Rusya maçındaki oyunun mesaj verdiğini belirten ünlü yorumcu Dilmen, "Zorlu Rusya deplasmanında oynadığımız oyun gelecek açısından bize önemli mesajlar verdi. İlk yarı oynadığımız oyunla 2021 Avrupa Şampiyonası'nda gruplardan bile çıkamayız ancak 2. yarıdaki oyunla yarı finale kadar çıktığımızda sürpriz olmaz" dedi.

A Milli Takımımız, Rusya karşısında ilk yarıda kötü bir performans sergileyip geriye düşerken, ikinci yarıda bambaşka bir kimliğe büründü. Sahadan 1-1'lik eşitlikle ayrılan milliler, galibiyeti kaçırdı. 

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.