Işıl Reçber’e nazar değdi!

Magazin haberleri… Emekli efsane kaleci Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber’in dizi döndü ve ameliyat olacak. Bıçak altına yatmadan önce fizyoterapi tedavisi görecek olan Işıl Reçber, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…
22 Şubat 2021 15:06- Son Güncelleme - 22 Şubat 2021 15:15
Google news abonelik

Posta Gazetesi’nin haberine göre, daha önce boynundan ve kolundan sakatlanan Işıl Reçber, geçtiğimiz günlerde bu sefer de kick boks yaparken sakatlandı.

Fizyoterapi tedavisi uygulanacak

Bu kez de dizi dönen sosyetik güzel, ameliyat olana kadar da fizyoterapi tedavisi görecek.

"Ciddi bir sakatlık"

Sağlık durumu hakkında açıklamada bulunan Reçber, “Üç gündür hastanelerde koşturuyorum. Tekme atarken dizim döndü, ön çapraz bağlarım koptu. Ciddi bir sakatlık yani. Fizyoterapi ile şimdilik ödemi ve kanamayı durdurmaya çalışıyorlar.” dedi.

"Hâlâ yerimde olmak isteyen var mı?"

Açıklamalarına devam eden 43 yaşındaki güzel, “Bana hep ‘Hayat size güzel, sizin yerinizde olmak vardı’ diyorlardı. Hâlâ yerimde olmak isteyen var mı acaba, merak ediyorum? Yine de asla isyan etmiyorum. Böyle bir sıkıntıyı yaşamam gerekiyormuş, bu da Allah’tan.” ifadelerini kullandı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!