İşte 2021 Survivor sms sıralaması! (21 Şubat Pazar)

2021 Survivor 21 Şubat Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması video izleyerek görebilirsiniz… Fenomen yarışması Survivor’da eleme adayı olan aday belirlendi. 21 Şubat Pazar oy sıralamasına göre bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 21 Şubat Pazar Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması video izleyerek ulaşabilirsiniz. Survivor’dan kim elendi? yeni bölümde sms oylaması sonuçlarına salı yarışmacı adaya veda edecek. İşte 2021 Survivor 21 Şubat 2021 Pazar exxen.com sms sıralaması Acunn.com sms sıralaması…
21 Şubat 2021 21:19- Son Güncelleme - 24 Şubat 2021 00:04
Google news abonelik

Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında nefes kesen Dokunulmazlık oyunu mücadelesi heyecanı devam ediyor. 2021 Survivor dokunulmazlık oyunu sonuçlandı mı ve sms sıralaması belli oldu mu? İşte 2021 Survivor sms sıralaması hakkında tüm detaylar... Ayrıntılar haberimizde yer alıyor...

SMS sonuçları henüz açıklanmadı açıklanır açıklanmaz haberimiz güncellecektir.

2021 Survivor Ünlüler takımında kimler var?

Barış Özbek
Batuhan Karacakaya
Çağrı Atakan
Doğan Keser
Gonca Kakar
İlayda Şeker
İsmail Balaban
Melis Sezer
Merve Aydın
Öykü Çelik
Sergen Bayar
Yiğt Oruçoğlu

2021 Survivor Gönüllüler takımında kimler var?

Aleyna Çalışkan
Aleyna Kalaycıoğlu
Ayşe Yüksel
Berkay Yuvakuran
Hanzade Ofluoğlu
Öykü Uysal
Steven Salam
Sultan Reşat Hacıahmetoğlu
Uğurtan Dora
Yiğit Poyraz
Yunus Emre Karabacak

23 Şubat Salı Survivor sms sıralaması

Survivor 23 Şubat sms sıralaması ada konseyinde belli oluyor. Eleme adayları belli oldu ve adaya veda edecek olan isim bugün açıklanıyor. Ünlüler de Çağrı ile Yiğit eleme adayı oldu. Geçen hafta sms birincisi Batuhan gelmiş sonuncu ise Hayrettin olmuştu. Bu hafta ise eleme gecesinde sms sıralaması belli olacak. Sms videosu yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz. Haberi kontrol ediniz. Yenileyerek güncellemeyi takip edebilirsiniz. 23 Şubat Salı sms sıralaması da yer alacaktır.

23 Şubat Salı Survivor sms sıralaması

23 Şubat Salı günü sms sıralaması birincisi geçen hafta olduğu gibi yine Batuhan oldu.

23 Şubat Salı günü sms birincisi olan Batuhan bu hafta da gitmeyeceğine inandığım kişi diyerek 3. eleme adayı olarak İlayda'yı söyledi. Böylelikle eleme adayları Çağrı, Yiğit ve İlayda oldu.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!