İşte Belhanda’nın en unutamadığı maç!

Galatasaray'ın Faslı futbolcusu Younes Belhanda, sarı-kırmızılıların mobil uygulamasında soruları yanıtladı. Tek kelimelik sorular bölümünde Belhanda'nın verdiği cevaplar dikkati çekti. Belhanda'nın en unutamadığı maç, sevdiği yemek, en çok kullandığı kelime hangisi? İşte detaylar...
15 Kasım 2020 15:12- Son Güncelleme - 15 Kasım 2020 15:16
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Galatasaray’da sezona müthiş bir başlangıç yapan Younes Belhanda ile soru cevap mobil uygulamada devam ediyor. Belhanda, en sevdiği yemek, en iyi teknik direktör, unutamadığı maç ve birçok konuda tek kelimelik cevaplar verdi. İşte detaylar...

Galatasaray, Florya ve Terim yanıtları

Seri soru cevap formatında Galatasaray’ı Türkiye’nin en büyük takımı olarak tanımlayan Faslı yıldız, Florya’yı “Yaşam sevinci” Fatih Terim’i ise “Türkiye’nin en büyük antrenörü” olarak niteledi.

Başakşehir ile oynadıkları şampiyonluk maçını unutamıyor

Galatasaray taraftarından dünyanın en iyisi olarak bahseden Belhanda en unutamadığı maçın ise 19 Mayıs 2019’da Başakşehir’le oynanan şampiyonluk maçı olduğunu söyledi.

Belhanda'nın en çok kullandığı kelime ve sevdiği yemek

En çok kullandığı Türkçe kelimenin “Abi” olduğunu ifade eden 10 numaranın en sevdiği yemek ise dolma.

Belhanda'nın idolü Zidane

Belhanda idol olarak ise Fransız futbolunun efsanesi ve şimdilerde İspanyol ekibi Real Madrid'i çalıştıran Zinedine Zidane’ı görüyor.