AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İşte Manchester United’in seksi taraftarından kazanma totemi

İlk Yayınlanma : 24 Şub 2021 - 23:48 / Son Güncelleme : 25 Şub 2021 - 00:05

Brezilyalı manken Mari Valents, Manchester United’ın azılı taraftarlarından biri. Geçtiğimiz pazar günü oynanan Newcastle maçı öncesi totem yapan Valents, alışılmadık batıl inancından ötürü teşekkür bekledi.

İşte Manchester United’in seksi taraftarından kazanma totemi

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Manchester United geçtiğimiz hafta sonu Newcastle United’i 3-1 gibi net skor farkıyla saf dışı bıraktı. Ancak 

Manchester ekibinin galibiyete ulaşması için ateşli taraftarı Brezilyalı model Mari Valents, bu kez bambaşka bir batıl inançla taraftarın karşısına geçti.

Takımının formasını giyerek kameraların karşısına geçen model, bir futbol topunu teninde gezdiriyordu. 

Valents’in hayranları, “Neden böyle davranıyorsun?” diye sormasının üzerine, topu vücudunda sürmenin galibiyet getireceğini iddia etti.

“Aynısını Chelsea’ye de yap”

Old Trafford’da Manchester’ın 3-1’lik üstünlüğü ile sona eren maçın ardından Brezilyalı model Mari Valents, kendisine teşekkür edilmesi gerektiğini yazdı.

İlk başta kulağa garip gelen batıl inancından sonra galibiyet gelmesi, Manchester taraftarını iyice etkilemiş olacak ki; bu kez taraftarlar, Valents’den aynı batıl inanışı Chelsea’ye karşı yapması gerektiğini söyledi.

Taraftarın bu isteği karşısında Valents, “Takımımın kazanmasından başka bir şey düşünmüyorum. Onların 3 puan kazanabilmesi için bu yaptığım hiçbir şey değil.” şeklinde cevap verdi. 

Eğer, Chelsea’ye karşı olası galibiyet gelirse; Manchester United taraftarı bu kez City maçı öncesi hararetli biçimde bir yenisini daha isteyecek.

Mari Valents’in estetik figür sergilediği topu satın almak isteyen onlarca taraftar var. 

Man. United taraftarı, Brezilyalı modelin galibiyet için ortaya koyduğu çabasını takdir etti.