Jailson transfer görüşmesinde! Fenerbahçe'nin beklentisi...

Fenerbahçe'de kadro planlamasında düşünülmeyen Jailson yönetim ve teknik heyetin izniyle transfer görüşmeleri yapıyor. Fenerbahçe yönetimi Jailson'dan ne kadar gelir elde etmek istiyor? İşte detaylar...
16 Eylül 2020 09:12- Son Güncelleme - 16 Eylül 2020 09:14
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut'un kadroda düşünmediği isimlerden biri de Jailson olduğu gündemde. Jailson, Fenerbahçe'den ayrılmak üzere. Peki, Fenerbahçe, Jailson'dan ne kadar gelir elde etmek istiyor? İşte detaylar...

Jailson da Comolli döneminde transfer edilmişti

Jailson, Fenerbahçe'de Damien Comolli'nin sportif direktör olarak görev yaptığı dönemde imza attığı isimlerden biriydi. Futbolcu için Brezilya ekibi Gremio'ya 4 milyon Euro bonservis bedeli ödenmişti.

Jailson transfer görüşmeleri yapıyor

Sarı-lacivertliler, başta Çin ekipleri olmak üzere birçok takımın transfer listesinde yer alan oyuncu ile vedaya hazırlanıyor. Fanatik'te yer alan haberlere göre; yönetim ve teknik heyetin izniyle futbolcu antrenmanlara katılmıyor ve transfer görüşmeleri yapıyor. 

Fenerbahçe yönetimi Jailson'dan kaç para bekliyor?

Fenerbahçe yönetimi Jailson'dan kaç para bekliyor?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve yönetimi Jailson'dan 4.5 milyon Euro gibi bir bonservis geliri bekliyor. 

Jailson'un Fenerbahçe performansı

Jailson geçen sezon Fenerbahçe'de 35 maçta 2284 dakika süre aldı ve 1 gol kaydetti. Futbolcu, ilk geldiği sezon olan 2018-19'da ise 28 maçta 2202 dakika süre aldı ve 2 gol 1 asistlik performans sergiledi. 

Kornerden gelişine muhteşem vurdu! İnanılmaz bir gol...