AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kardeşlerim 8. Bölüm FULL İzle TEK PARÇA - ATV Kardeşlerim

İlk Yayınlanma : 10 Nis 2021 - 15:45 / Son Güncelleme : 10 Nis 2021 - 15:51

Kardeşlerim dizisinin 8. bölümü bugün yayında olacak. Kardeşlerim 8. bölüm özeti, fragmanı ve dizinin oyuncuları dahil olmak üzere bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kardeşlerim 8. Bölüm FULL İzle TEK PARÇA - ATV Kardeşlerim

Kardeşlerim 8. bölüm izle. Kardeşlerim yeni bölüm izle. ATV'nin yeni dizisi Kardeşlerim, her yeni bölümüyle milyonlarca kişiyi etkilemeyi başarıyor. Cumartesi günü gibi sıkışık bir program takviminde kendine yer bulan Kardeşlerim, sıralamada ilk 5'in daimi üyelerinden biri haline geldi. Bu nedenle, programın sıkı takipçileri internette yeni bölümlerini araştırıyor. Peki, Kardeşlerim 8. bölüm izle; Kardeşlerim yeni bölüm izle yöntemleri neler? Dizinin yeni bölümünde ne oluyor? 

Kardeşlerim 8. Bölüm Fragmanı

 

Kardeşlerim 8. Bölüm Özeti

Kenan’ın ölümü tüm dengeleri değiştirirken Suzan, Akif ve Nebahat cephesinde sular durulmaz. Çocuklar yaşadığı felaketten sonra yaşamlarını düzene sokmak için var gücüyle çalışırken, Orhan’ın sunduğu teklif Kadir’le Ömer’i umutlandırır. Kadir’in Süsen’le olan arkadaşlığının iç yüzünü öğrenen Melisa, Kadir’le yüzleşmek ister. Şengül’ün Nebahat’ten alacağı paranın hayaliyle girdiği borçlar, Orhan’la arasının açılmasına sebep olur. Berk’in Aybike’yi zora sokan planı ise beklenmedik olaylara yol açar.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Nebahat şantajıyla Akif’i alt edeceğini düşünürken Akif, Nebahat’ı ters köşe yapma planları içindedir. Suzan’ın düşmesiyle yaşanan beklenmedik sonuç, Harika’nın annesinin geçmişiyle ilgili yeni bir şey daha öğrenmesine sebep olur. Kadir’in Süsen’le olan arkadaşlığı, Melisa’ya hayal kırıklığı yaşatırken; Berk, bunu fırsata çevirmeye çalışır. Nebahat, Akif tarafından oyuna getirilince yaşadığı öfke dönülmez sonuçlar doğururken, Asiye’yi bekleyen felaket herkese büyük korku yaşatır.

Kardeşlerim 8. bölüm yayınlandı mı?

Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri her cumartesi günü ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümlerini takip edebilmek için ATV ekranlarını takip edebilirsiniz. Bunun dışında, diziye ilişkin her hafta 3 yeni fragman veya 1 ön izleme paylaşıldığı oluyor. 

Kardeşlerim Yeni Bölüm Fragmanı

 

Kardeşlerim dizisinin oyuncuları

Başrollerini Celil Nalçakan, Halil Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk’un paylaştığı Kardeşlerim, herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsünü ekranlara getirecek.

Kardeşlerim 8. Bölüm 3. Fragmanı