• Diğerleri

Karlsruher SC - St. Pauli (Canlı Skor)

Karlsruher SC St. Pauli maçı canlı izleyin… Bundesliga 2’nin 29. haftasında Karlsruher, sahasında St. Pauli ile karşı karşıya. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava yayın arayışında. Haberimizden Karlsruher SC St. Pauli maçı izleyebilirsiniz! Öte yandan, Bundesliga Taraftarium24 Justin TV şifresiz bedava yayın için detaylar haberimizde. Karlsruher SC St. Pauli maçı hangi kanalda? İşte detaylar…
30 Mayıs 2020 12:56- Son Güncelleme - 30 Mayıs 2020 12:58
Google news abonelik

Karlsruher SC St. Pauli maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! Almanya Bundesliga 2’nin 29. haftasında Karlsruher SC kendi evinde St. Pauli ile 3 puan sınavında. Peki Karlsruher SC St. Pauli maçı hangi kanalda? Taraftarlar, bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedavaya maç yayını arıyor. Haberimizden Karlsruher SC St. Pauli maçı izleyebilirsiniz! Öte yandan, Bundesliga Taraftarium24 Justin TV şifresiz bedava yayın için bilgiler haberimizde. Almanya Ligi’nde heyecan 29. haftayla devam ediyor!

Karlsruher SC St. Pauli maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Bundesliga 2’nin 29. haftasında oynanacak Karlsruher SC St. Pauli maçı canlı yayıncısı bulunmuyor ancak maçın canlı anlatım ve simülasyonu ise haberimizde olacak.

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...