AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kefaret 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor?

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 19:33 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 19:39

Kefaret 21. bölüm fragmanı izle. Kefaret 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat gibi usta isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde ne olacağı, ne yaşanacağı merak ediliyor. Bir önceki bölümde Zeynep, hapiste ölüm tehlikesiyle yüzleşmiş; Sinan Zeynep'i kurtarabilmek için silahına davranmıştı. İşte, Kefaret 21. bölüm fragmanı izle yöntemleri.

Kefaret 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde ne oluyor?

Kefaret 21. bölüm fragmanı izle. Her pazar günü yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkan Kefaret dizisinin bugün yeni bölümü tamamlandı. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internetten Kefaret son bölüm fragmanı izle, Kefaret fragmanı izle, Kefaret 21. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Kefaret 21. bölüm fragmanı nasıl izlenir? İşte, Kefaret dizisine dair tüm merak edilenler...

Kefaret 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'de yayınlanan Kefaret dizisinin 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle 2 veya 3 gün içinde yayınlanmaktadır.

Kefaret yeni bölüm fragmanı

 

 

Kefaret dizisinin oyuncuları

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un paylaştığı dizide Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Arzu ameliyattan çıkar ancak durumu ciddiyetini korumaktadır. Bebeği ile çiftliğe yerleşen Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu’yu öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilir. Ahmet, Arzu’ya yakın olabilmek için tedavi gördüğü hastanede işe başlar. Sinan gizli görevini tamamlayıp dönmüştür, cezaevinde çok zor günler geçirmekte olan Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak zorunda kalır.