AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Kefaret 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Kefaret Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 11 Nis 2021 - 20:37 / Son Güncelleme : 11 Nis 2021 - 20:42

Kefaret dizisinin 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde ne olacak? Kefaret 22. bölüm fragmanı, özeti ve dizinin oyuncuları haberimizde.

Kefaret 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? FOX TV Kefaret Yeni Bölüm

Kefaret 22. bölüm fragmanı izle. Her pazar günü yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkan Kefaret dizisinin bugün yeni bölümü tamamlandı. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internetten Kefaret son bölüm fragmanı izle, Kefaret fragmanı izle, Kefaret 22. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalara başladı. Peki, Kefaret 22. bölüm fragmanı nasıl izlenir? İşte, Kefaret dizisine dair tüm merak edilenler...

Kefaret 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

FOX TV'de yayınlanan Kefaret dizisinin 22. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle 2 veya 3 gün içinde yayınlanmaktadır.

Kefaret Yeni Bölüm Fragmanı

 

Kefaret Yeni Bölüm Özeti

Ahmet hapse giren Arzu’yu kaybetmenin şokuyla geldiği Zeynep’in evinde de barınamaz ve Meltem’in yanına dönmek zorunda kalır. Elif’in ziyareti sonucu Arzu büyük bir ruhsal çöküntü yaşar ve mahkeme, tedavisinin hastanede devam etmesine hükmeder. Sinan, Kadir’in oğlu Kemal’in kumar borçları yüzünden aldığı ölüm tehditlerini araştırmaya başlar. Tehditlerin kaynağına ulaşan Sinan’ın sevdiklerinin başına büyük dertler açılır. Fulya ve Emre ve Münevver ile Kadir’in Zeynep’in bahçesindeki çifte düğün hazırlıkları düğüne birkaç saat kala sürpriz bir gelişme ile yarım kalır.

Kefaret dizisinin oyuncuları

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un paylaştığı dizide Özge Özacar, Mine Kılıç, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Ege Kökenli, Enis Yıldız, Tolga Güleç, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Ayşegül Cengiz gibi birbirinden başarılı oyuncular da yer alıyor.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Arzu ameliyattan çıkar ancak durumu ciddiyetini korumaktadır. Bebeği ile çiftliğe yerleşen Meltem lehine tanıklık yapmayınca Zeynep, Arzu’yu öldürmeye teşebbüs suçlamasıyla tutuklanıp cezaevine gönderilir. Ahmet, Arzu’ya yakın olabilmek için tedavi gördüğü hastanede işe başlar. Sinan gizli görevini tamamlayıp dönmüştür, cezaevinde çok zor günler geçirmekte olan Zeynep’i kurtarabilmek için Arzu ile pazarlık yapmak zorunda kalır.