"Lautaro Martinez 111 milyon euro ise Chiesa..."

26 Nisan 2020 21:19- Son Güncelleme - 26 Nisan 2020 21:22
Google news abonelik

İtalya Seri A ekiplerinden Fiorentina'nın başkanı Rocco Commisso, genç futbolcu Federico Chiesa'nın transferi hakkında konuştu. Başından beri oyuncuyu elinde tutmak isteyen başkan, şu an için kararını değiştirmiş gibi duruyor. Kendileri için uygun bir fiyat verildiği taktirde futbolcunun satışına engel olmayacağını söyleyen Rocco Commisso, Gazzetta dello Sport'a ilginç demeçler verdi.

Ülkesinde Gazzetta dello Sport'a konuşan başkan: "Chiesa bir karar vermek zorunda ve ayrılmak istiyorsa, onu anlayabilirim. Uygun fiyat verildiği taktirde bu transferin karşısında durmayacağım." ifadelerini kullandı.

"Lautaro Martinez 111 milyon euro ise..."

Fiorentina başkanı Commisso, İnter'in yıldız futbolcusu Lautaro Martinez'in serbest kalma ücreti hakkında konuşurken: "Lautaro Martinez'in serbest kalma maddesi kaç para? 111 milyon Euro'mu? O zaman Federico Chiesa için 1 milyar Euro isteyebilirim. Bu delikanlıyı ilk günden beri sevdim. Ne zaman görsem hep gülümsüyor. İnanılmaz biri." açıklamalarında bulundu.

Federico Chiesa, bu sezon Fiorentina formasıyla tüm kulvarlarda çıktığı 26 maçta 7 gol, 5 asistlik bir performans gösterdi.

AJANSSPOR-DIŞ HABER