Maçlar ne zaman seyircili oynanacak?

Son dakika spor haberleri… Gelecek sezon Süper Lig’de maçlar seyircili mi oynanacak, TFF 1. Lig maçlarına seyirci gelebilecek mi? TFF Başkanı Nihat Özdemir, konu hakkında açıklamalarda bulundu. Özdemir, maçlar seyircili mi olacak sorusunun yanıtını da verdi. İşte detaylar….
12 Ağustos 2020 16:48- Son Güncelleme - 12 Ağustos 2020 16:48
Google news abonelik
Maçlar ne zaman seyircili oynanacak?

Süper Lig ve TFF 1. Lig maçlarında gelecek sezon seyircili olacak mı, maçlar ne zaman seyircili olacak? Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yeni sezonun başlayacağı eylül ayında maçlara seyirci alınmayacağını söyledi. İşte gelişmeler….

Milliyet Gazetesi'nden Atilla Gökçe'ye konuşan Özdemir, Başakşehir'in Kopenhag'la oynadığı UEFA Avrupa Ligi maçında geçtikleri sağlık kontrollerinin çok yorucu olduğunu belirtti.

"SEYİRCİSİZ MAÇ ANLAMINI KAYBEDİYOR"

Seyircisiz maçın anlamını yitirdiğini belirten TFF Başkanı, "Başakşehir'in Kopenhag'daki UEFA maçına Sayın Bakan Kasapoğlu ve Başkan Vekilimiz Mehmet Baykan'la gittik. Pandeminin yarattığı ortamda çok sıkıcı ve yorucu kontrollerden geçtik. O maçta da gördüm ki seyircisiz maç anlamını kaybediyor" dedi.

"ÇOK SIKILDIM, MAALESEF HASRETİMİZ SÜRECEK"

Seyircili maça henüz hazır olmadıklarını ve bu nedenle tribünlerde taraftar hasretinin süreceğini söyleyen Nihat Özdemir, "Devletle, Sağlık Bakanlığımızla konuşuyoruz. Bilgi verip karar ve önerilerini iletiyorlar. Bir gözümüz de Almanya'da. Onların da eylülde başlayacak ligleri için seyirci kabul etmeye hazır olduğunu görüyorduk. Ama son anda Almanya'da maçların seyircisiz başlayacağı açıklandı. Bu karar, bizi de olumsuz yönde etkiledi. Çok sıkıldım. Açıkçası biz de seyircili maça henüz hazır değiliz. Maalesef hasret sürecek" ifadelerini kullandı.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 6