• Diğerleri

Mert Hakan'dan 2 ay sonra gelen itiraf!

Sivasspor forması giyen Mert Hakan Yandaş, yaklaşık 2 ay sonra itiraf gibi bir açıklama yaptı. Galatasaray ile anlaşan futbolcu, yaptığı açıklamayla birlikte protokolü doğrulamış oldu.
20 Mayıs 2020 12:57- Son Güncelleme - 20 Mayıs 2020 13:04
Google news abonelik

AJANSSPOR DETAY HABER

Transfer döneminde adı Galatasaray ile sıkça anılan Mert Hakan Yandaş'tan, yaklaşık 2 ay sonra çarpıcı bir itiraf geldi. Mart ayında Ajansspor, futbolcunun sarı-kırmızılılarla ön protokol imzaladığını yazmış, hem futbolcu hem de Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, bu gelişmeyi yalanlamıştı.

Protokolü doğruladı

Skorer'de yer alan açıklamasında Mert Hakan Yandaş, iki taraf arasında iyi niyet göstergesi olarak bir protokol hazırlandığını ancak cezai bir hükmün bulunmadığını hatırlattı.

SKORER'İN 20 MAYIS 2020 TARİHLİ HABERİ İÇİN TIKLAYIN...

Kararını çoktan verdiğini söyledi

Yandaş, "Paranın değil hayallerimin peşinden gitmek istiyorum. Galatasaray benim hayalim. Bu yüzden kararımı çoktan verdim" diye konuştu. 

Koronavirüs sebebiyle alacağı ücret düşecek

Koronavirüs sebebiyle alacağı ücret düşecek

Mart ayındaki anlaşmaya göre; Mert Hakan Yandaş, 1 milyon 800 bin Euro kazanacaktı. Fakat; koronavirüs salgını sonrasında yeni düzenlemeyle birlikte futbolcuya 1 milyon euro ödeneceği belirtiliyor.

MART AYINDA, AJANSSPOR'UN YAPTIĞI O HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

Kulübünden izin alıp, görüşme yapılabiliyor

Transfer yapmayı planlayan kulüp, oyuncunun halihazırda bağlı olduğu ilgili kulüple görüşüp izin alması halinde, sezon sonu mukavelesi bitecek oyuncularla görüşebiliyor. Yabancı futbolcularda ise kulüpten herhangi bir izin alma mecburiyeti bulunmuyor.

Mert Hakan Yandaş bu sezon kaç gol attı?

Mert Hakan Yandaş, bu sezon 30 maçta 2531 dakika süre aldı ve 10 gol 4 asistlik performans ortaya koydu. Merkez orta sahada görev yapan 25 yaşındaki Mert Hakan Yandaş ihtiyaç halinde sağ açıkta da görev yapabiliyor.

Altın Oran | İddaa Tahminleri - 8.11.2019