Mido yeniden doğdu!

Magazin haberleri… Kariyerinde Ajax, Tottenham ve Roma gibi takımların formasını giyen Mısırlı eski futbolcu Mido’nun son hali görenleri şaşırtıyor. Aldığı kilolardan kurtulan eski golcü, fit görünümüyle dikkat çekiyor. İşte detaylar…
17 Şubat 2021 17:05- Son Güncelleme - 17 Şubat 2021 17:17
Google news abonelik

Futbol hayatını 2013 yılında noktalayan Mido, üç yıl önce sosyal medya hesabından kilolarını çok net şekilde belli eden bir fotoğraf paylaşmış, o fotoğrafa gelen olumsuz yorumlar sonrası spor ve diyete başlamıştı. Mısırlı eski yıldız, yeni haliyle adeta yeniden doğdu. İşte Mido’nun üç yıllık serüveni…

Milliyet’in haberine göre, sekiz yıl önce futbolu bırakan Mido, sonraki dönemlerde kilo almaya başlamıştı. 2018 yılında yattan bir fotoğraf paylaşan Mısırlının fazla kiloları dikkat çekmişti.

Paylaştığı fotoğrafa gelen ‘dibe vurdu’ yorumları sonrası adeta kendini kilo vermeye ve fit olmaya adayan Mido, Mısır’ın en meşhur fitness eğitmeni Aly Mazha ile çalışmaya başladı.

Sporla yatıp, sporla kalkan Mısırlı efsane, kısa zamanda kilo vermeye başladı. 2019 yılında kilolarının büyük çoğundan kurtulan Mido, yoğun şekilde spor yapmaya devam etti. Sporu bir hayat felsefesi haline getiren eski futbolcu, kas yapmaya başladı ve vücut gelişimini sürdürdü.

2020 yılında bambaşka bir insana dönüşen Mido, yeni görünümü sebebiyle adeta yeniden doğdu ve aynı yatta son halinin fotoğrafını paylaştı. Televizyon kanallarından da teklif almaya başlayan Mısırlı eski oyuncu, bir yıldan fazla süredir spor sunuculuğu yapıyor.

Kilolu dönemlerinde 100 metre yürüdüğünde bile dinlenme ihtiyacı duyduğunu söyleyen Mido, spora başladığı 2018 yılından bu yana ayda ortalama altı kilo verdiğini belirtti.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!