AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mucize Doktor 58. bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - FOX TV Mucize Doktor Yeni Bölüm

İlk Yayınlanma : 15 Nis 2021 - 17:21 / Son Güncelleme : 15 Nis 2021 - 17:24

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü ne zaman ve hangi kanalda yayınlanıyor? Mucize Doktor 58. bölüm özeti, fragmanı ve oyuncuları haberimizde yer alıyor.

Mucize Doktor 58. bölüm FULL İZLE TEK PARÇA - FOX TV Mucize Doktor Yeni Bölüm

Mucize Doktor 58. bölümü izle. Mucize Doktor dizisinde değişim rüzgarları esiyor. Bir süredir Ferman Hekimin diziden ayrılıp ayrılmayacağı konuşulurken, Ferman'ın yeri hemen dolduruldu. Muhsin Korunmaz adıyla diziye katılan Serkan Keskin, daha ilk bölümden büyük yankı uyandırdı. Dizinin yeni bölümü biraz da Muhsin Korkmaz'ın üzerinden şekillenmekle beraber ne yönde seyredeceği de meraklandırıyor. Bu nedenle dizinin sıkı takipçileri internette Mucize Doktor dizisinin 58. bölümüne dair araştırmalarını sıklaştırdı. Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanı, konusu ve oyuncuları haberimizde yer alıyor.

Mucize Doktor 58. Bölüm Özeti

Ali, Muhsin’e boyun eğmemeye kararlıdır. Ama Nazlı ve Ferman dışında kendine yardımcı olacak pek kimseyi bulamaz. Diğer taraftan eski birliğinden hayatta kalan son arkadaşıyla karşılaşan Doruk dumura uğrar. Ferman cüretkâr bir ameliyatla geri dönüş planı tasarlar, Ali var gücüyle Muhsin’i yenmeye çalışır ve Doruk süratle geçmişin girdabına çekilirken Muhsin büyük hamlesini yapar. Sonunda herkes kendi şeytanıyla yüzleşir. Ama kim bu yüzleşmelerden aradığını bulabilecektir?

Mucize Doktor 58. Bölüm Fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Ferman sol eliyle cerrahlığa dönmeye kararlıdır ama Vuslat onun yerine çoktan birini bulmuştur. Yeni cerrah Muhsin, Ali gibi bir teşhis dehasıdır ve hastane gündemine bomba gibi düşer. Kendini tehdit altında hisseden Ali, vakayı ondan önce çözmeye karar verir. İki dahi doktor şahit olan herkesi şaşkına çeviren, kıyasıya bir mücadeleye girerler. Sonunda kazanan kim olacaktır? Ali mi? Yoksa Muhsin mi?

Mucize Doktor dizisi hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Dış yapımdan uyarlama bir dizi olarak bilinen Mucize Doktor dizisi her perşembe günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarından yayınlanmaktadır. 

Mucize Doktor dizisinin oyuncuları

Reha Özcan, Ezgi Asaroğlu, Merve Bulut, Korhan Herduran, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Hazal Türesan, Seda Bakan, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Taner Ölmez gibi isimler yer almaktadır.

Mucize Doktor Yeni Bölüm Fragmanı