AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Mucize Doktor 63. Bölüm Fragmanı - Fox TV Yeni Bölüm Özeti

İlk Yayınlanma : 13 May 2021 - 17:26 / Son Güncelleme : 13 May 2021 - 17:33

Mucize Doktor dizisi ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor? Mucize Doktor 63. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti haberimizde.

Mucize Doktor 63. Bölüm Fragmanı - Fox TV Yeni Bölüm Özeti

Son 2 sezondur milyonlarca seyirciyi peşinden sürükleyen Mucize Doktor dizisi, bugün yeni bölümü ile yayında olacak. Bu nedenle, Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki, Mucize Doktor 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisi ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanıyor?

Mucize Doktor ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Ekranların sevilen yapımlarından Mucize Doktor dizisi her perşembe günü saat 20.00'de Fox TV'de yayınlanıyor.

Mucize Doktor 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni bölümden hemen sonra seyirciler, 63. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Mucize Doktor dizisinin 63. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Genellikle 1-2 gün içerisinde gösterime giriyor.

Mucize Doktor Yeni Bölüm Özeti

Ali ve Muhsin, Doruk’un kafasındaki kurşunu çıkarmaya kararlıdır. Ama operasyonu kalıcı bir hasar vermeden tamamlamak imkânsız görünmektedir. Bu sırada bir salgın tehdidi hastanedeki bütün önlemleri maksimuma çıkarır ve Ali, Nazlı’yla yakınlaşma çabalarına hız verirken Ferman umutsuz bir vakayı üstlenir. Doruk bütün risklerine rağmen ameliyata alınır. Ama sonunda her şeyi değiştiren Ferman’ın fevri bir kararı olacaktır.