Okan Buruk: "Ümit Öztürk hangi başarıyla bu maça atandı?"

Başakşehir haberleri.... Başakşehir'in deplasmanda Beşiktaş'a 3-2 yenildiği karşılaşma sonrası teknik direktör Okan Buruk, maçın hakemi Ümit Öztürk'e isyan etti. Buruk, "Ümit Öztürk hangi başarıyla bu maça atandı?" dedi. İşte detaylar...
21 Kasım 2020 21:37- Son Güncelleme - 21 Kasım 2020 21:37
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Süper Lig’in 9. haftasında Beşiktaş, sahasında Başakşehir’i konuk etti. Mücadele, siyah-beyazlıların 3-2’lik üstünlüğüyle tamamlandı. 

 

"Mağlubiyeti önce kendime bağlıyorum"

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Başakşehir teknik direktörü Okan Buruk, "Mağlubiyeti önce kendime bağlıyorum. Birinci devre ve ikinci devre arasındaki büyük farklılığı kendime bağlıyorum. Benim tercihlerimden oldu. Oyun olarak rakip kaleye daha çok gittik ikinci yarı. 2-1'i yakalayabilirdik. 2 duran toptan 2 tane basit gol yedik. 2-1 olsa daha farklı olabilirdi.

 

"Beşiktaş'ı tebrik ediyorum"

10 kişi 3-2'yi yakaladık. İkinci yarıdaki oyun umut verici. Milli takım maçları, kulüp takımların maçlarını bölüyor. Milli takıma oyuncu gönderiyoruz oynasa dert, oynamasa dert... Milli takım sonrası zor dönemler oluyor. İkinci yarıdaki istekten memnunum. maçı çevirebilirdik ama çeviremedik. Beşiktaş'ı tebrik ediyorum. Şampiyonlar Ligi maçlarının havası daha farklı olacak. Bazı oyuncular yorgun olacak ama atmosfer farklı olacak. Saha kenarındaki iki kulübe de hakem kararlarından mutlu değildi.

"Ümit Öztürk hangi başarıyla bu maça atandı?"

"Ümit Öztürk hangi başarıyla bu maça atandı?"

Böyle önemli maçlara atamaların daha iyi planlanması gerekir. Ümit Öztürk hangi başarıyla bu maça atandı? Hakem geldi bizi uyardı, ben de 4. hakeme dedim ki onu uyarın maçı daha iyi yönetsin dedim. Şampiyonlar Ligi'nde bu oyun yetmez biliyorum ama ikinci yarı da ruhumuzu ortaya koyduk. İlk yarıdaki ruhla hangi rakip olsa avantaj sağlardı. Şampiyonlar Ligi'nde çok önemli bir takımla oynayacağız. İlk maçta yendik ama şimdi daha çok önemseyecekler" diyerek sözlerini tamamladı.