AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 17:15 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 17:29

Sen Çal Kapımı 38. bölüm tek parça izle. FOX TV'nin başarılı yaz dizisi Sen Çal Kapımı, 1. sezonunu doldurmaya bir hayli yakın. Nitekim son bölümlerde dizinin ratinglerinde tekrar artış yaşanmasıyla birlikte sonraki sezonun da çekileceği düşünülüyor. Dizinin yeni bölümünde Serkan, kanser olduğunu öğrenir. Serkan Bolat ölecek mi? Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle yöntemleri neler? Sen Çal Kapımı yeni bölüm izle taktikleri nedir?

Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Fox TV YouTube

Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle. Fox TV'nin başarılı yapımlarından Sen Çal Kapımı dizisi, bugün yepyeni bir hikayesi ve bölümü ile yayında olacak. Selin'in hamileliğinde Serkan'ın sorumlu olmamasından ötürü çiftimiz tekrar barışıyordu. Ancak, bu kez de Serkan ciddi sağlık sorunlarıyla yüzleşecek. Dizinin sıkı takipçileri şimdiden Sen Çal Kapımı 38. bölüm izle, tek parça izle, yeni bölüm izle gibi aramalara başladı. Peki, Serkan'la Eda aşkı tekrar kor haline gelecek mi? Dizinin yeni bölüm özeti ve fragmanı dahil olmak üzere çoğu detay haberimizde yer alıyor.

Sen Çal Kapımı 38. bölüm özeti

Eda ve Serkan havaalanında karşılaşırlar ama hiç umulmadık bir şekilde... Serkan’ın rahatsızlığı Eda’yı derinden etkilemiştir ve zor bir karar vermek zorundadır. Diğer taraftan Selin vazgeçmemeye kararlıdır. Yaşadığı rahatsızlık ve sonrasında gelişen olaylar Serkan’ı hayatıyla ilgili radikal kararlar almaya iter. Serkan’ın yeni kararları herkesi şaşkına çevirmiştir. Eda ve Serkan aşklarına yeni bir başlangıç yapmak için aradıkları fırsatı bulabilecekler mi?

Sen Çal Kapımı 38. bölüm fragmanı

 

Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı

 

Sen Çal Kapımı 38. bölüm yayınlandı mı?

FOX TV ekranlarında her cumartesi günü yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi saat 20:00'den itibaren başlıyor. Bu nedenle dizinin ilk 3 fragmanı yayımlanmakla beraber bunun dışında hiçbir şey paylaşılmadı. Dizinin yeni bölümünü naklen takip edebilmek için FOX TV kanalını seyredebilirsiniz. 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Eda, Selin’in hamilelik haberinden sonra Serkan’dan uzaklaşmaya karar verir. Serkan ise, Eda’nın bu tavrı karşısında şoke olur ama Eda’nın kafa karışıklığına rağmen aşklarına tutunmaya çalışır. Bu sefer Eda için savaşacak olan Serkan’dır. Eda ise, Selin’in gerçekten hamile olup olmadığının peşine düşer. Selin gerçekten hamile mi? Yoksa her şey bir oyun mu?

Sen Çal Kapımı oyuncuları

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Eda (Hande Erçel)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

FERİT ŞİMŞEK (ÇAĞRI ÇITANAK)

Sen Çal Kapımı Eda (Hande Erçel) kimdir?

Hande Erçel (Eda) 1993 yılında Bandırma'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumaya devam etmektedir. 2012'de Azerbaycan'da yapılan güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur. Kanal D'de yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde Selin Yılmaz Mertoğlu karakterini canlandırmıştır. Haziran 2016'da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle ekranlara geri döndü.

Serkan Bolat (Kerem Bursin) kimdir? Sen Çal Kapımı oyuncuları

Kerem Bursin (Serkan Bolat) 1987 yılında İstanbul'da doğmuştur. İngilizce'yi ana dili gibi bildiği için Holywood yapımlarında da boy göstermektedir. Bürsin Kanal D'de yayınlanan "Güneşi Beklerken" adlı dizide aynı ismi paylaştığı "Kerem Sayer" ve son bölümlerde ortaya çıkan yüzü deforme ikizi "Güneş Sayer" rolleriyle tanınmıştır. Çağan Irmak filmi Unutursam Fısılda'da müzisyen Erhan'ı canlandırdı. Şeref Meselesi dizisinde "Yiğit Kılıç" karakterini canlandırmıştır ve aynı karakterle "Ulan İstanbul" dizisinde konuk oyuncu olmuştur.

Yapımcı Roger Corman'ın Sharktopus ve Palace of the Damned televizyon filmlerinde, bazı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde rol aldı. Bürsin, İskoçya (Edinburg), Endonezya (Medan, Cakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai), Türkiye (Ankara, İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı. 1999'da 12 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşti.