AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı izle FOX TV YouTube

İlk Yayınlanma : 03 Nis 2021 - 17:38 / Son Güncelleme : 03 Nis 2021 - 17:48

Sen Çal Kapımı dizisinin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde ne olacak? Televizyonun popüler yapımlarından Sen Çal Kapımı dizisi, cumartesi günü yayınlanan diziler arasında ilk 3'ü zorluyor. Normal takvime kıyasla cumartesi gününün yoğun geçtiği de biliniyor. Peki, Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı izlemek isteyen seyirciler ne yapmalı? Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı izle.

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı izle FOX TV YouTube

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı izle. Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümün bitmesiyle beraber dizinin takipçileri Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı izle, Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı izle, Sen Çal Kapımı fragmanı izle şeklinde araştırmalara başladı. Son bölümde Eda'yı son derece kötü bir haber bekliyor. Serkan, Eda'ya kanser olduğunu açıklayacak mı? Sen Çal Kapımı yeni bölüm fragmanı, oyuncuları ve dizinin konusu dahil olmak üzere merak edilenler içeriğimizde yer alıyor.
 

Sen Çal Kapımı 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Sen Çal Kapımı dizisinin 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı genellikle yeni bölümden 2 veya 3 gün sonra yayınlanıyor. Yani, pazartesi veya salı günü olacak şekilde. Bunun dışında her hafta 2 veya 3 fragman paylaşıldığı oluyor. Bazen haftada 2 fragman 1 ön izleme yayınlanıyor. 

Sen Çal Kapımı yeni bölüm özeti

Eda ve Serkan havaalanında karşılaşırlar ama hiç umulmadık bir şekilde... Serkan’ın rahatsızlığı Eda’yı derinden etkilemiştir ve zor bir karar vermek zorundadır. Diğer taraftan Selin vazgeçmemeye kararlıdır. Yaşadığı rahatsızlık ve sonrasında gelişen olaylar Serkan’ı hayatıyla ilgili radikal kararlar almaya iter. Serkan’ın yeni kararları herkesi şaşkına çevirmiştir. Eda ve Serkan aşklarına yeni bir başlangıç yapmak için aradıkları fırsatı bulabilecekler mi?

Bir önceki bölümde ne oldu?

Eda, Selin’in hamilelik haberinden sonra Serkan’dan uzaklaşmaya karar verir. Serkan ise, Eda’nın bu tavrı karşısında şoke olur ama Eda’nın kafa karışıklığına rağmen aşklarına tutunmaya çalışır. Bu sefer Eda için savaşacak olan Serkan’dır. Eda ise, Selin’in gerçekten hamile olup olmadığının peşine düşer. Selin gerçekten hamile mi? Yoksa her şey bir oyun mu?

Sen Çal Kapımı oyuncuları

Serkan Bolat (Kerem Bürsin)

Aydan Bolat (Neslihan Yeldan)

Selin Atakan (Bige Önal)

Ayfer Yıldız (Evrim Doğan)

Kaan Karadağ (İsmail Ege Şaşmaz)

Engin Sezgin (Anıl İlter)

Ceren Başar (Melisa Döngel)

FERİT ŞİMŞEK (ÇAĞRI ÇITANAK)