AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sergen Yalçın: "Şampiyonluğa inanmayan İzmir uçağına binmesin"

İlk Yayınlanma : 12 May 2021 - 19:32 / Son Güncelleme : 12 May 2021 - 22:15

Beşiktaş'ın sahasında Fatih Karagümrük'e 2-1 yenildiği maç sonrası teknik direktör Sergen Yalçın'ın futbolculara soyunma odasında "Şampiyonluğa inanmayan İzmir uçağına binmesin" dediği öğrenildi.

Sergen Yalçın: "Şampiyonluğa inanmayan İzmir uçağına binmesin"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın, Fatih Karagümrük maçı sonrası soyunma odasında futbolcularla bir toplantı yaptığı ve şampiyonluğa inanmayanın İzmir uçağına binmesin dediği iddia edildi.

İnanmayan uçağa binmesin

A Spor'dan Sercan Dikme'nin haberine göre Sergen Yalçın, Fatih Karagümrük'e 2-1 kaybettikleri maç sonrası soyunma odasında futbolculara, "Taraftarın size olan sevgisini görün, şampiyonluğa inanmayan İzmir uçağına binmesin" dedi. 

Göztepe - Beşiktaş maçı ne zaman?

Göztepe ile Beşiktaş arasındaki maç cumartesi günü oynanacak ve saat 20:30'da başlayacak. Bu maçı beIN Sports canlı olarak yayınlayacak. 

Sergen Yalçın, Fatih Karagümrük'e 2-1 yenildikleri maç sonrası cumartesi günü oynanacak Göztepe maçını işaret etmiş ve şu sözleri kullanmıştı:

Cumartesi'yi işaret etti

''Ne olursa olsun, kim şampiyon olursa olsun biz mücadelemizi verdik. 9-10 tane maçta eksik oynadık. Oyuncumuz yok diye hiç ağlamadık. Kimseden de yardım istemedik. Bakacağız cumartesi kim şampiyon olur''