Simon Kjaer'in menajerinden transfer açıklaması: "Kritik tarih 30 Haziran"

16 Haziran 2020 19:33- Son Güncelleme - 16 Haziran 2020 19:36
Google news abonelik

Bir dönem ülkemizde Fenerbahçe forması giyen ve şu sıralar İtalya Serie A ekiplerinden Milan'da kiralık olarak forma giyen Simon Kjaer'in menajeri çarpıcı açıklamalarda bulundu. 31 yaşındaki oyuncunun durumu hakkında konuşan menajer Mikkel Beck, oyuncunun Milan'da kalabilmesi için kritik tarihin 30 Haziran olduğunu ifade etti.

AJANSSPOR - DIŞ HABER

"Şimdilik kartlarını göstermeden oynuyorlar"

MilanNews.it'e konuşan menajer, oyuncusu Simon Kjaer hakkında açıklamalarda bulundu: "Simon, Milan'da son derece mutlu durumda. Milan'a geldiğinden beri kendisini hep rahat hissetti. Onun iyi bir performans gösterdiğini ve yeni takımına iyi adapte olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Simon'un gelecek sezon Milano'da kalmayı isteyeceğini düşünüyorum. Milan'ın elinde satın alma opsiyonu olduğu için bu ihtimalin gerçekleşmesi imkansız değil. Geçtiğimiz günlerde Milan ile bir görüşmemiz oldu. Ancak şimdilik kartlarını göstermeden oynuyorlar. Karar verebilmeleri için biraz daha bekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

"30 Haziran tarihini bir kenara not etmemiz lazım"

Simon Kjaer'in transfer durumu için 30 Haziran tarihini işaret eden Mikkel Beck, "Burada en önemli şey; Milan'ın oyuncum için satın alma opsiyonunu kullanacağı tarih. 30 Haziran'a kadar süreleri var. O yüzden 30 Haziran tarihini bir kenara not etmemiz lazım. Çünkü onların Simon ile devam etmek isteyip, istemeyeceklerini anca o tarihte göreceğiz. Simon, önümüzdeki 2-3 sezon için kulübüne destek olabileceğini düşünüyor. Umarız hem bizim için, hem de Milan için iyi şeyler yaşanır." dedi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!